Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ » To πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου!

To πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου!

P4191500-Αντιγραφή-780x546

Πλήρη δράση το Σαββατοκύριακο στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΤ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων σε όλα τα πρωταθλήματα σήμερα και αύριο:

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 – ο4 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  JUNIOR   1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Μπαλκουρας Δημητρα β  - Σαραγια    
       
  JUNIOR   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Μπαλκουρας Δημητρα α  - ΑΟΤ  β    
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  16:00
Πύλης Πορταικος   - Δημητρα    
Ριζωματος Παραληθαίοι  - Μετεωρα    
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  - Ελευθεροχωρι    
Φήκης Φηκη   - ΑΕΤ    
Προδρόμου Πρόδρομος  - Πυργετός    
Καλαμπακας Κρ Βρύσης  - Καστράκι    
Νεοχωριου Νεοχωρι   - Γριζάνο    
  Σαραγια   - Γοργογυρι 3-0αα  
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Διαλεχτού Διαλεχτό  - Βασιλική    
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα  - Κηπάκι    
       

ΚΥΡΙΑΚΗ     24  -  04 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  JUNIOR   1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων – ΑΟΤ  Α    
Κρηνιτσας ΑΟΤ 2011  - Αγ Μονη    
Καλαμπακας Μετεωρα  α – Καλλιδενδρη    
       
  JUNIOR   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πύργου Πύργος    - Πηγη    
Πυλης Πορταικος  - Πυργετός    
Καλαμπακας Μετεωρα  β  - Φαρκαδόνα    
Εγ. Ακαδημιας 1 Καλύβια   - ΑΕΤ    
       
  Α1 Ερασιτεχνική   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια  - Δροσερό    
Φιλύρας Φιλύρα   - Πιαλεία    
Λυγαριας Λυγαρια   - Ροπωτό    
Οικουμενιου Οικουμενιος -Ασπροβαλτος    
Παλαιομ/ρου Πηγη    - Γόμφοι    
Αγ Μονης Αγ Μονη   - Χρυσομηλια    
Πρίνους Πρίνος   - Αγιοφυλλο    
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  - Βυτουμας    
  Ρεπό : Τυμφαίος    
       
  Α1 Ερασιτεχνική  1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Γλύνους Γλύνος    - Καρυες    
Ράξας Τζουρτζια  - Πετρωτό    
Κρήνης Κρήνη     - Ριζαριό    
Αρδανίου Αρδάνι   - Αστερας    
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  - Καλύβια    
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  - Χρυσαυγη    
Πυργετου Πύργος   - Αχιλλέας    
Λόγγου Λόγγος 2012  - Ζάρκο    
  Ρεπό : Ταξιάρχες    
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Μεγάρχης Μεγάρχη   - Μπελετσι    
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Φωτεινού Φωτεινό  - Κεφαλ/κος    
       

 

Συντάκτης

Άρθρα : 14569
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top