Ευκαιρία να τελειώσει την υπόθεση της πρωτιάς έχει το Ελευθεροχώρι
Αν το Σάββατο κερδίσει το παιχνίδι με το Καστράκι η ομάδα του Ελευθεροχωρίου θα κλειδώσει και με τα μαθηματικά την κατάκτηση του πρωταθλήματος. το ματς θα γίνει στο γήπεδο Φήκης ενώ από τις υπόλοιπες αναμετρήσεις ξεχωρίζουν το ντέρμπι Μετεώρων Νεοχωρίου , ΑΕΤ-Πυργετού και Σαραγίων-Φήκης
Αναλυτικά το πρόγραμμα των ερασιτεχνικών αγώνων του Σαββατοκύριακου
ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
JUNIOR | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 10:00 | |
Σαραγιων | Πηγη – ΑΕΤ | Γκογκινουδης | |
Πανελλήνιο | Πρωτάθλημα Δικηγορικών | Συλλόγων | ΩΡΑ 12:00 |
Πηγης | Τρικαλα – Κέρκυρα | Ανδριοπουλος | Σταφυλας – Αλεξοπουλος |
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 16:00 | ||
Μπαλκούρας | Δημητρα – Δενδροχωρι | Μανουρας | Μισσας – Κωτουλας |
Σαραγιων | Σαραγια – Φηκη | Λεωνιδας | Μανασης Μ – Ζησης |
Ριζώματος | Παραληθαίοι – Πρόδρομος | Χιωτης | Τατσινας – Πετσας |
Πύλης | Πορταικος – Κρ Βρύση | Μανασης Κ | Αλεξοπουλος – Βουτσελας |
Καλαμπακας | Μετεωρα – Νεοχωρι | Δουλοπουλος | Κουρεντας – Νταλουκας |
Φήκης | Ελευθεροχωρι – Καστράκι | Κοντινος | Τσακνης – Σταφυλας |
Κηπακίου | ΑΕΤ – Πυργετός | Παντος | Τζανης – Λεωνιδας Κ |
Γοργογυρι – Γριζάνο | 0-3 | ||
Β Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:00 | |
Λιλής | Λιλή – Μπελετσι | Μουστακας | Σταματουκος – Ποζογλου |
Β Ερασιτεχνική | 3ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:00 | |
Παλαιοπύργου | Ακ. Τρικάλων – Καλαμακι | Ροτσας | Καπνισης – Καρατζας |
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
JUNIOR | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Καλαμπακας | Μετεωρα α – ΑΟΤ α | Κατσογιαννος | |
Μπαλκουρας | Δημητρα β – ΑΟΤ 2011 | Μουστακας | |
Σαραγιων | Σαραγια -Ακ. Αμπελακιων | Ρουσι | |
Δενδροχωριου | Καλλιδενδρη – Αγ Μονη | Πλατσκοβιτς | |
JUNIOR | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Πύργου | Πύργος – Δημητρα α | Ζιουτος | |
Πύλης | Πορταικος – Καλύβια | Γκογκινουδης | |
Καλαμπακας | Μετεωρα β – ΑΟΤ β | Μπαλας | |
Πυργετου 10:30 | Πυργετός – Φαρκαδονα | Μαρκοπουλος | |
Β Ερασιτεχνική | 3ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Αγ Κυριακής | Διαμαντι – Πηνειάδα | Αβρααμ | Καπνισης – Καρατζας |
Α1 Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Ασπροκλησιας | Ασπροκλησια – Ροπωτό | Βουτσελας | Ροτσας – Τασιοπουλος |
Πιαλείας | Πιαλεία – Τυμφαίος | Λεωνιδας | Λεωνιδας Κ – Αλεξοπουλος |
Μουριάς | Δροσερό – Ασπροβαλτος | Κοντινος | Τσακνης – Μπαιρακταρης |
Φιλυρας | Φιλύρα – Γόμφοι | Μαρκος | Πετσας – Πρεβεντας |
Λυγαριάς | Λυγαριά – Χρυσομηλιά | Ζησης | Ανδριοπουλος – Καλογριας |
Οικουμενιου | Οικουμενιος – Κεφαλ/σο | Μισσας | Κουρεντας – Νταλουκας |
Πηγης | Πηγη – Βυτουμα | Μανουρας | Τοτης – Σκονδριανος |
Πρίνους | Πρίνος – Αγ Μονη | Κουτσαγιας | Μανασης Μ – Σταφυλας |
Ρεπό : Αγιοφυλλο | |||
Α1 Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:00 | |
Γλύνους | Γλύνος – Ριζαριό | Κουτσαγιας | Μπαιρακταρης – Λεωνιδας Σ |
Πετρωτού | Πετρωτό – Ταξιάρχες | Κοντινος | Μαρκος – Ροτσας |
Καρυων | Καρυες – Αστερας | Δουλοπουλος | Μανωλης – Καλογριας |
Ράξας | Τζουρτζια – Καλύβια | Παντος | Κουρεντας – Λεωνιδας Κ |
Κρήνης | Κρήνη – Χρυσαυγη | Βουτσελας | Ρουσι – Μαρκοπουλος |
Αρδανίου | Αρδάνι – Λόγγος 2012 | Χιωτης | Πρεβεντας – Ζησης |
Μεγαλ/ριου | Μεγαλ/ρι – Ζάρκο | Μισσας | Μανασης Μ – Σταφυλας |
ΑΕΤ Κηπακιου | Πύργος – Αγ Κυριακή | Μανασης Κ | Αλεξοπουλος – Τσακνης |
Ρεπό : Αχιλλέας | |||
Β Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:00 | |
Βασιλικής | Βασιλική – Φωτεινο | Τοτης | Τασιοπουλος – Σκονδριανος |
Κεφαλ/κου | Κεφαλ/κος – Λεπτοκαρυας | Μουστακας | Καραγκουνης – Πασσης |
Β Ερασιτεχνική | 3ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:00 | |
Ρογγίων | Ακ. Αμπελακιων – Πετροπορος | Πετσας | Γκογκινουδης – Μπαλας Χ |
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 – 04 – 2016
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
JUNIOR | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 10:00 | |
Σαραγιων | Πηγη – ΑΕΤ | ||
Πανελλήνιο | Πρωτάθλημα Δικηγορικών | Συλλόγων | ΩΡΑ 12:00 |
Πηγης | Τρικαλα – Κέρκυρα | ||
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 16:00 | ||
Μπαλκούρας | Δημητρα – Δενδροχωρι | ||
Σαραγιων | Σαραγια – Φηκη | ||
Ριζώματος | Παραληθαίοι – Πρόδρομος | ||
Πύλης | Πορταικος – Κρ Βρύση | ||
Καλαμπακας | Μετεωρα – Νεοχωρι | ||
Φήκης | Ελευθεροχωρι – Καστράκι | ||
Κηπακίου | ΑΕΤ – Πυργετός | ||
Γοργογυρι – Γριζάνο | 0-3 | ||
Β Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:00 | |
Λιλής | Λιλή – Μπελετσι | ||
Β Ερασιτεχνική | 3ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:00 | |
Παλαιοπύργου | Ακ. Τρικάλων – Καλαμακι | ||
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 – 04 – 2016
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
JUNIOR | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Καλαμπακας | Μετεωρα α – ΑΟΤ α | ||
Μπαλκουρας | Δημητρα β – ΑΟΤ 2011 | ||
Σαραγιων | Σαραγια -Ακ. Αμπελακιων | ||
Δενδροχωριου | Καλλιδενδρη – Αγ Μονη | ||
JUNIOR | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Πύργου | Πύργος – Δημητρα α | ||
Πύλης | Πορταικος – Καλύβια | ||
Καλαμπακας | Μετεωρα β – ΑΟΤ β | ||
Πυργετου | Πυργετός – Φαρκαδονα | ||
Β Ερασιτεχνική | 3ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Αγ Κυριακής | Διαμαντι – Πηνειάδα | ||
Α1 Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Ασπροκλησιας | Ασπροκλησια – Ροπωτό | ||
Πιαλείας | Πιαλεία – Τυμφαίος | ||
Μουριάς | Δροσερό – Ασπροβαλτος | ||
Φιλυρας | Φιλύρα – Γόμφοι | ||
Λυγαριάς | Λυγαριά – Χρυσομηλιά | ||
Οικουμενιου | Οικουμενιος – Κεφαλ/σο | ||
Πηγης | Πηγη – Βυτουμα | ||
Πρίνους | Πρίνος – Αγ Μονη | ||
Ρεπό : Αγιοφυλλο | |||
Α1 Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:00 | |
Γλύνους | Γλύνος – Ριζαριό | ||
Πετρωτού | Πετρωτό – Ταξιάρχες | ||
Καρυων | Καρυες – Αστερας | ||
Ράξας | Τζουρτζια – Καλύβια | ||
Κρήνης | Κρήνη – Χρυσαυγη | ||
Αρδανίου | Αρδάνι – Λόγγος 2012 | ||
Μεγαλ/ριου | Μεγαλ/ρι – Ζάρκο | ||
ΑΕΤ Κηπακιου | Πύργος – Αγ Κυριακή | ||
Ρεπό : Αχιλλέας | |||
Β Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:00 | |
Βασιλικής | Βασιλική – Φωτεινο | ||
Κεφαλ/κου | Κεφαλ/κος – Λεπτοκαρυας | ||
Β Ερασιτεχνική | 3ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:00 | |
Ρογγίων | Ακ. Αμπελακιων – Πετροπορος |