Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ » Το Ελευθεροχώρι μια ανάσα από τον τίτλο -Πρόγραμμα

Το Ελευθεροχώρι μια ανάσα από τον τίτλο -Πρόγραμμα

Ευκαιρία να τελειώσει την υπόθεση της πρωτιάς έχει το Ελευθεροχώρι

Αν το Σάββατο κερδίσει το παιχνίδι με το Καστράκι η ομάδα του Ελευθεροχωρίου θα κλειδώσει και με τα μαθηματικά την κατάκτηση του πρωταθλήματος. το ματς θα γίνει στο γήπεδο Φήκης ενώ από τις υπόλοιπες αναμετρήσεις ξεχωρίζουν το ντέρμπι Μετεώρων Νεοχωρίου , ΑΕΤ-Πυργετού και Σαραγίων-Φήκης

 

Αναλυτικά  το πρόγραμμα των ερασιτεχνικών αγώνων του Σαββατοκύριακου

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 10:00
Σαραγιων Πηγη     – ΑΕΤ Γκογκινουδης  
 
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Δικηγορικών Συλλόγων ΩΡΑ 12:00
Πηγης Τρικαλα   – Κέρκυρα Ανδριοπουλος Σταφυλας – Αλεξοπουλος
 
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 16:00
Μπαλκούρας Δημητρα   – Δενδροχωρι Μανουρας Μισσας – Κωτουλας
Σαραγιων Σαραγια   – Φηκη Λεωνιδας Μανασης Μ – Ζησης
Ριζώματος Παραληθαίοι – Πρόδρομος Χιωτης Τατσινας – Πετσας
Πύλης Πορταικος – Κρ Βρύση Μανασης Κ Αλεξοπουλος – Βουτσελας
Καλαμπακας Μετεωρα – Νεοχωρι Δουλοπουλος Κουρεντας – Νταλουκας
Φήκης Ελευθεροχωρι – Καστράκι Κοντινος Τσακνης   – Σταφυλας
Κηπακίου ΑΕΤ – Πυργετός Παντος Τζανης   – Λεωνιδας Κ
Γοργογυρι – Γριζάνο 0-3
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Λιλής Λιλή     – Μπελετσι Μουστακας Σταματουκος – Ποζογλου
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Παλαιοπύργου Ακ. Τρικάλων – Καλαμακι Ροτσας Καπνισης – Καρατζας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ     10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Καλαμπακας Μετεωρα α – ΑΟΤ α Κατσογιαννος  
Μπαλκουρας Δημητρα β – ΑΟΤ 2011 Μουστακας  
Σαραγιων Σαραγια -Ακ. Αμπελακιων Ρουσι  
Δενδροχωριου Καλλιδενδρη – Αγ Μονη Πλατσκοβιτς  
   
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Πύργου Πύργος – Δημητρα α Ζιουτος  
Πύλης Πορταικος – Καλύβια Γκογκινουδης  
Καλαμπακας Μετεωρα β – ΑΟΤ β Μπαλας  
Πυργετου 10:30 Πυργετός – Φαρκαδονα Μαρκοπουλος  
   
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Αγ Κυριακής Διαμαντι – Πηνειάδα Αβρααμ Καπνισης – Καρατζας
   
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια – Ροπωτό Βουτσελας Ροτσας   – Τασιοπουλος
Πιαλείας Πιαλεία – Τυμφαίος Λεωνιδας Λεωνιδας Κ – Αλεξοπουλος
Μουριάς Δροσερό – Ασπροβαλτος Κοντινος Τσακνης – Μπαιρακταρης
Φιλυρας Φιλύρα – Γόμφοι Μαρκος Πετσας – Πρεβεντας
Λυγαριάς Λυγαριά – Χρυσομηλιά Ζησης Ανδριοπουλος – Καλογριας
Οικουμενιου Οικουμενιος – Κεφαλ/σο Μισσας Κουρεντας   – Νταλουκας
Πηγης Πηγη   – Βυτουμα Μανουρας Τοτης – Σκονδριανος
Πρίνους Πρίνος – Αγ Μονη Κουτσαγιας Μανασης Μ – Σταφυλας
Ρεπό : Αγιοφυλλο
     
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Γλύνους Γλύνος   – Ριζαριό Κουτσαγιας Μπαιρακταρης – Λεωνιδας Σ
Πετρωτού Πετρωτό – Ταξιάρχες Κοντινος Μαρκος – Ροτσας
Καρυων Καρυες   – Αστερας Δουλοπουλος Μανωλης – Καλογριας
Ράξας Τζουρτζια – Καλύβια Παντος Κουρεντας – Λεωνιδας Κ
Κρήνης Κρήνη   – Χρυσαυγη Βουτσελας Ρουσι – Μαρκοπουλος
Αρδανίου Αρδάνι – Λόγγος 2012 Χιωτης Πρεβεντας – Ζησης
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι – Ζάρκο Μισσας Μανασης Μ – Σταφυλας
ΑΕΤ Κηπακιου Πύργος – Αγ Κυριακή Μανασης Κ Αλεξοπουλος – Τσακνης
Ρεπό : Αχιλλέας
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Βασιλικής Βασιλική   – Φωτεινο Τοτης Τασιοπουλος – Σκονδριανος
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος – Λεπτοκαρυας Μουστακας Καραγκουνης – Πασσης
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων – Πετροπορος Πετσας Γκογκινουδης – Μπαλας Χ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    09 – 04   – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 10:00
Σαραγιων Πηγη     – ΑΕΤ  
 
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Δικηγορικών Συλλόγων ΩΡΑ 12:00
Πηγης Τρικαλα   – Κέρκυρα  
 
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 16:00
Μπαλκούρας Δημητρα   – Δενδροχωρι
Σαραγιων Σαραγια   – Φηκη
Ριζώματος Παραληθαίοι – Πρόδρομος
Πύλης Πορταικος – Κρ Βρύση
Καλαμπακας Μετεωρα – Νεοχωρι
Φήκης Ελευθεροχωρι – Καστράκι
Κηπακίου ΑΕΤ – Πυργετός
Γοργογυρι – Γριζάνο 0-3
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Λιλής Λιλή     – Μπελετσι
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Παλαιοπύργου Ακ. Τρικάλων – Καλαμακι

ΚΥΡΙΑΚΗ     10 – 04 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Καλαμπακας Μετεωρα α – ΑΟΤ α  
Μπαλκουρας Δημητρα β – ΑΟΤ 2011  
Σαραγιων Σαραγια -Ακ. Αμπελακιων  
Δενδροχωριου Καλλιδενδρη – Αγ Μονη  
   
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Πύργου Πύργος – Δημητρα α  
Πύλης Πορταικος – Καλύβια  
Καλαμπακας Μετεωρα β – ΑΟΤ β  
Πυργετου Πυργετός – Φαρκαδονα  
   
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Αγ Κυριακής Διαμαντι – Πηνειάδα    
   
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια – Ροπωτό
Πιαλείας Πιαλεία – Τυμφαίος
Μουριάς Δροσερό – Ασπροβαλτος
Φιλυρας Φιλύρα – Γόμφοι
Λυγαριάς Λυγαριά – Χρυσομηλιά
Οικουμενιου Οικουμενιος – Κεφαλ/σο
Πηγης Πηγη   – Βυτουμα
Πρίνους Πρίνος – Αγ Μονη
Ρεπό : Αγιοφυλλο
     
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Γλύνους Γλύνος   – Ριζαριό
Πετρωτού Πετρωτό – Ταξιάρχες
Καρυων Καρυες   – Αστερας
Ράξας Τζουρτζια – Καλύβια
Κρήνης Κρήνη   – Χρυσαυγη
Αρδανίου Αρδάνι – Λόγγος 2012
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι – Ζάρκο
ΑΕΤ Κηπακιου Πύργος – Αγ Κυριακή
Ρεπό : Αχιλλέας
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Βασιλικής Βασιλική   – Φωτεινο
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος – Λεπτοκαρυας
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων – Πετροπορος

Συντάκτης

Άρθρα : 14575
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top