Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » Πρόγραμμα και Διαιτησίες Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Πρόγραμμα και Διαιτησίες Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Ματ Α” και Α1 ερασιτεχνικής αλλά και οι δύο ημιτελικοί του Πιαιδικού στο διήμερο

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    02 – 04   – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ 11:00
Κηπακιου ΑΕΤ Δημητρα   – Σαραγια Πετσας Ρουσι     – Τοτης
Μπαλκουρας ΑΟΤ         – Μετεωρα Χιωτης Σταφυλας   – Αλεξόπουλος
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 16:00
Φήκης Φηκη       – Δημητρα Κοντινος Κωτουλας   – Τσακνης
Προδρομου Πρόδρομος – Δενδροχωρι Δουλοπουλος Τατσινας   – Πετσας
Καλαμπακας Κρ Βρύση – Σαραγια Μισσας Κουρεντας – Χιωτης
Νεοχωριου Νεοχώρι   – Παραληθαίοι Μανασης Βουτσελας – Ζήσης
Γριζανου Γριζάνο   – Πορταικος Μανουρας Τζανης       – Μανασης Μ
Καστρακίου Καστράκι – Μετεωρα Κουτσαγιας Νταλουκας – Σταφυλας
Κηπακιου ΑΕΤ   – Ελευθεροχωρι Λεωνιδας Μουστακας – Αλεξόπουλος
Πυργετός – Γοργογυρι 3-0
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Αγ Αποστολων Πυργος   – Αρδανι Ανδριοπουλος Μανωλης   – Πρεβεντας

ΚΥΡΙΑΚΗ     03 – 04 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Φλαμουλιου ΑΟΤ α – Δημητρα Β Ροτσας  
Καλαμπακας Μετεωρα α – Σαραγια Μαρκος  
Κρηνιτσας ΑΟΤ 2011 -Καλλιδενδρη Γκογκινουδης  
Ρογγιων Ακ. Αμπελακιων – Αγ Μονη Καπερωνης  
   
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Φλαμουλιου 12:15 ΑΟΤ β – Πορταικος Πλατσκοβιτς  
Καλαμπακας Μετεωρα β – Πύργος Τοτης  
Εγκ. Ακαδημιας 1 Καλυβια – Πηγη Μουστακας  
Μπαλκουρας Δημητρα α – Πυργετός Μαρκοπουλος  
Αγ Αποστόλων ΑΕΤ   – Φαρκαδονα Αβρααμ  
   
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Ταξιαρχών Ταξιαρχες     – Γλύνος Κουτσαγιας Σκονδριανος   – Πετσας
Παλαιοπυργου Αστερας     – Ριζαριο Παντος Τασιοπουλος – Πρεβεντας
Καλυβίων Καλύβια   – Πετρωτό Μισσας Κωτουλας     – Ζησης
Χρυσαυγής Χρυσαυγη – Καρυες Βουτσελας Τατσινας       – Τσιουλης
Μπαρας Αχιλλέας   – Τζουρτζια Δουλοπουλος Τζανης         – Τσακνης
Λόγγου Λόγγος 2012 – Κρήνη Κοντινος Αλεξοπουλος – Καλογριας
Αγ Κυριακης Αγ Κυριακή -Μεγαλοχώρι Μανουρας Νταλουκας   – Κουρεντας
Ρεπό : Ζάρκο
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος – Ασπροκλησια Χιωτης Μουστακας   – Τοτης
Βαλτινού Ασπροβαλτος – Ροπωτό Πετσας Ανδριοπουλος – Γκογκινουδης
Γόμφων Γόμφοι   – Πιαλεία Ζησης Ροτσας   – Ρουσι
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια – Δροσερό Κουτσαγιας Τσιουλης   – Μαρκος
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο   – Φιλύρα Βουτσελας Τασιοπουλος – Καλογριας
Κεφαλοβρυσου Κεφαλόβρυσο – Λυγαρια Μισσας Τζανης  – Αλεξοπουλος
Πρίνους Πρίνος   – Οικουμενιος Παντος Κωτουλας   – Σκονδριανος
Αγ Μονης Αγ Μονη – Πηγη Κοντινος Νταλουκας   – Τσακνης
Ρεπό : Βυτουμα

Συντάκτης

Άρθρα : 14508
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top