Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » Aλλαγή ώρας στα Ερασιτεχνικά-Πρόγρααμμα Διαιτησίες

Aλλαγή ώρας στα Ερασιτεχνικά-Πρόγρααμμα Διαιτησίες

Αλλάζει η ώρα αυτό το Σαββατοκύριακο και προσαρμόζονται τα Ερασιτεχνικά

Η Α Ερασιτεχνική έχει ΄ρωα έναρξης στις 3,30 το απόγευμα Σαββάτου όμως την Κυριακή τα απογευματινά ματς Α1 και Β ΕΠΣΤ θα ξεκινήσουν στοις 4 μμ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    26 – 03   – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ 11:00
Φλαμουλίου ΑΟΤ   β – Πορταικός Πετσας Ρουσι     – Τασιοπουλος
Καλαμπακας Μετεωρα – Δημητρα α Κυραντζουλης Ζιουτος – Ρατζας
Χρυσαυγής Δημητρα β-Ακ. Αμπελακιων Τοτης Πρεβεντας – Πλατσκοβιτς
Πύργου Πύργος   – ΑΟΤ α Μπαλας Χ Κατσογιαννης – Μπαλας Ι
Φαρκαδόνα   – Καλλιδενδρη 3-0
Ρεπω :Σαραγια
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Δικηγορικών Συλλόγων ΩΡΑ 12:30
Δημ. Τρικαλων Τρικαλα   – Γιαννιτσά Καπερωνης Σταφυλας   – Αλεξοπουλος
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 15:30
Μπαλκουρας Δημητρα   – Πρόδρομος Μισσας Μπαιρακταρης   – Σκονδριανος
Φηκης Φηκη         – Κρ Βρυση Μανασης Νταλουκας   – Χιωτης
Δενδροχωριου Δενδροχωρι – Νεοχωρι Μανουρας Πετσας   – Μανωλης
Σαραγιων Σαραγια   – Γριζανο Κοντινος Ροτσας   – Τοτης
Ριζωματος Παραληθαιοι – Καστράκι Λεωνιδας Ρουσι   – Καλογριας
Πύλης Πορταικος – Πυργετός Παντος Κωτουλας   – Τσακνης
Καλαμπακας Μετεωρα – ΑΕΤ Δουλοπουλος Μανασης Μ – Τατσινας
Γοργογυρι   – Ελευθ/ρι 0-3
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 15:30
Πετροπόρου Πετρόπορος   – Ακ. Τρικαλων Μουστάκας Διβανε   – Καπνισης
Κεραμιδιου Κεραμίδι   – Ακ. Αμπελακιων Βουτσελας Πλατσκοβιτς – Μπαλας Χ

ΚΥΡΙΑΚΗ     27 – 03 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Σαραγιων Σαραγια   – ΑΟΤ α Γκογκινουδης  
Δενδροχωριου Καλλιδενδρη – Δημητρα  β Κυραντζουλης  
Αγ Μονη Αγ Μονη – Μετεωρα α Ζιουτος  
Κρηνίτσας ΑΟΤ 2011-Ακ. Αμπελακιων Τοτης  
   
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Σαραγιων ώρα13:00 Πηγη     – Πορταικός Ροτσας  
Πύργου Πύργος   – ΑΟΤ   β Μπαλας Χ  
Αγ Αποστόλων ΑΕΤ     – Δημητρα   α Ρουσι  
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα – Καλύβια Πλατσκοβιτς  
Πυργετού Πυργετός – Μετεωρα β Μαρκοπουλος  
   
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησιά – Ασπρόβαλτος Κοντινος Αλεξόπουλος – Τασιοπουλος
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος   – Γόμφοι Λεωνιδας Μανασης Μ – Σκονδριανος
Παλ/ρου Ροπωτό   – Χρυσομηλιά Ανδριοπουλος Τσιουλης   – Καπερωνης
Πιαλείας Πιαλεία   – Αγιοφυλλο Χιωτης Βουτσελας – Πρεβεντας
Μουριάς Δροσερό – Κεφαλ/σο Μανουρας Τσακνης   – Πετσας
Φιλύρας Φιλύρα   – Βυτουμας Μισσας Νταλουκας – Κωτουλας
Λυγαριάς Λυγαρια – Πρίνος Κουτσαγιας Μουστακας – Καλογριας
Πηγης Πηγη   – Οικουμενιος Μανασης Τζανης     – Σταφυλας
Ρεπό : Αγ Μονη
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Γλύνους Γλύνος   – Αστερας Πετσας Τσιουλης   – Τασιοπουλος
Ταξιαρχών Ταξιάρχες – Καλύβια Βουτσελας Μπαιρακταρης – Μανωλης
Ριζαριου Ριζαριό   – Χρυσαυγη Τοτης Σταφυλας – Μουστακας
Πετρωτού Πετρωτό – Αχιλλέας Μανουρας Τζανης     – Τσακνης
Καρυων Καρυες   – Λόγγος 2012 Χιωτης Μισσας   – Λεωνιδας
Ράξας Τζούρτζια – Ζάρκο Κοντινος Αλεξόπουλος – Τσακνης
Κρήνης Κρήνη   – Πύργος Παντος Πρεβεντας – Μπαλας Χ
Μεγαλοχωριου Μεγαλοχωρι – Αρδάνι Κουτσαγιας Τζανης   – Μανασης Μ
Ρεπό : Αγ Κυριακή
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Πηνειάδας Πηνειάδα   – Καλαμακι Δουλοπουλος Γκογκινουδης – Αβρααμ

Συντάκτης

Άρθρα : 14520
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top