Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ » Οι Τρικαλινοί Δικηγόροι έβγαλαν «διπλό» στον Βόλο

Οι Τρικαλινοί Δικηγόροι έβγαλαν «διπλό» στον Βόλο

Στην κορυφή του ομίλου βρέθηκαν οι Τρικαλινοί ΔΙκηγόροι μετά τη νίκη στον Βόλο

Η ομάδα των Τρικαλινών Δικηγόρων πήρε μια μεγάλη  νίκη με 5-4 στην κόντρα της με τους Δικηγόρους Μαγνησίας και πέρασε στην πρώτη θέση στον Δ΄ όμιλο του πρωταθλήματος  Δικηγορικών συλλόγων.

Το Τρικαλινό συγκρότημα  προηγήθηκε στο ημίχρονο με 4-0 χάρη στα γκολ του  Μπαμπούρης 9στο 4’ με απ΄ ευθείας κόρνερ) , του  Κεραμίδα  0έβαλε δύο στη σειρά για το 0-2 και  0-3) ενώ έφτασε στο καρέ με  την προσπάθεια του Αυγέρης  Στην επανάληψη, μείωσαν οι της Μαγνησίας 1-4, ο Κεραμίδας με τρίτο προσωπικό γκολ το 1-5 και στο τελευταίο δεκάλεπτο οι γηπεδούχοι σημείωσαν άλλα τρία γκολ φτάνοντας στο τελικό   4-5 σε ένα χορταστικό παιχνίδι.