Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ » Xωρίς ντέρμπι η 23η αγωνιστική-Διαιτησίες

Xωρίς ντέρμπι η 23η αγωνιστική-Διαιτησίες

Με τα παιθχνίδια της 23ης ημέρας συνεχίζεται η Α Ερασιτεχνική του νομού μας.

Στα Σαράγια θα βρεθεί το Σάββατο η ομάδα του Ελευθεροχωρίου και θα επιδιώξει να πάρει νίκη για να κρατήσει σε απόσταση έξι βαθμών μακριά τη Φήκη που την ίδια ώρα θα παίξει στην έδρα της με τον πυργετό. Η Δήμητρα θα συγκρουστεί με το Νεοχώρι στη Μπαλκούρα και τα Μετέωρα θα παίξουν με τον Πορταικό στην Πύλη

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτησίες σε όλους τουα γώνες του Σαββατοκύριακου

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    05 – 03   – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ 11:00
Καλαμπακας Μετεωρα   – Σαραγια Πετσας Ρουσι   – Πλατσκοβιτς
Μπαλκουρας Δημητρα (Β) – ΑΟΤ (Β) Μπαλας Πρεβεντας – Αποστολου
Φαρκαδονας Φαρκαδονα – Πορταικος Ζησης Ζιουτος   – Κατσογιαννος
Κηπακιου ΑΟΤ   – Ακ. Αμπελακιων Μαρκος Μαρκοπουλος – Μπαλας Ι
Καλλιδενδρι – Δημητρα (Α) 0-3αα
Ρεπό : Πυργος
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 15:00
Μπαλκουρας Δημητρα   – Νεοχωρι Λεωνιδας Μανασης Μ – Πετσας
Καλαμπακας Κρ Βρύση – Γριζανο Μανασης Κωτουλας – Σταφυλας
Προδρομου Πρόδρομος – Καστράκι Παντος Ανδριοπουλος – Τατσινας
Φήκης Φήκη         – Πυργετός Μισσας Κουρεντας – Νταλουκας
Δενδροχωριου Δενδροχωρι – ΑΕΤ Κουτσαγιας Βουτσελας – Τσακνης
Σαραγιων Σαραγια   – Ελευθεροχωρι Κοντινος Τζανης – Αλεξοπουλος
Πυλης Πορταικος – Μετεωρα Δουλοπουλος Μανουρας Ν – Μουστακας
Παραληθαίοι – Γοργογυρι 3-0
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο – Ανταλλάξιμα Ροτσας Μανωλης – Μαρκος
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Πετροπορου Πετροπορος – Κεραμιδι Καπερωνης Πασσης   – Καρατζας
Αγ Κυριακης Διαμαντι   – Ακ. Αμπελακιων Αβρααμ Καραγκουνης – Ποζογλου

ΚΥΡΙΑΚΗ     06 – 03 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια – Χρυσομηλια Ζησης Γκογκινουδης   – Πλατσκοβιτς
Γόμφων Γόμφοι   – Αγιοφυλλο Βουτσελας Πετσας   – Ροτσας
Βαλτινου Ασπρόβαλτος – Κεφαλόβρυσο Λεωνιδας Καλογριας – Τασιοπουλος
Λεπτοκαρυας Τυμφαιος   – Βυτουμα Μαρκος Ρουσι   – Μπαλας Χ
Παλαιομ/ρου Ροπωτό   – Πρίνος Κουτσαγιας Αλεξοπουλος   – Σκουδριανος
Πιαλείας Πιαλεία   – Αγ Μονης Μισσας Νταλουκας – Κωτουλας
Μουριας Δροσερό – Πηγη Μανασης Σταφυλας – Τσακνης
Φιλύρας Φιλυρα   – Οικουμενιος Κοντινος Μπαιρακταρης – Τσιουλης
Ρεπώ : Λυγαρια
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Αγ Κυριακης Ακ. Τρικαλων   – Πηνειάδα Μουστακας Βαρκας   – Γεωργιου
     
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Γλύνους Γλύνος     – Χρυσαυγή Πετσας Μαρκος   – Μανωλης
Καλυβιων Καλύβια   – Αχιλλέας Δουλοπουλος Νταλουκας – Κωτουλας
Παλ/ργου Αστερας   – Λόγγος 2012 Μισσας Σκουδριανος – Ζιουτος
Ταξιαρχών Ταξιάρχες – Ζάρκο Βουτσελας Ρουσι   – Καλογριας
Ριζαριου Ριζαριο   – Πύργος Μανασης Αλεξοπουλος- Μπαιρακταρης
Πετρωτού Πετρωτό   – Αγ Κυριακής Παντος Τσιουλης   – Ροτσας
Καρυων Καρυες   – Μεγαλοχωρι Κοντινος Σταφυλας – Τσακνης
Ράξας Τζουρτζια – Αρδάνι Λεωνιδας Ζησης   – Μπαλας
Ρεπώ : Κρήνη
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα – Φωτεινό Μουστακας Καπνισης – Σταματουκος
Θεοπετρας Θεόπετρα   – Βασιλική Ανδριοπουλος Γκογκινουδης – Τασιοπουλος

Συντάκτης

Άρθρα : 14477
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top