Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΤ » Πρόγραμμα Διατησίες των Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Πρόγραμμα Διατησίες των Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Δείτε ναλυτικά Το πρόγραμμα των Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

ΣΑΒΒΑΤΟ    13– 02– 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ    20  - 02   -  2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Πυργου Πύργος     - Σαραγια Τοτης Ρουσι    - Τασιοπουλος
Φαρκαδονας Φαρκαδόνα  - Δημητρα Β Γκογκινουδης Πλατσκοβιτς   - Πασσης
Φλαμουλιου Τρικαλα  Α – Τρικαλα Β Μπαλας Πρεβεντας   - Καλογριας
Χρυσαυγής Δημητρα Α  - Πορταικος Ζησης Ζιουτος    - Μαρκοπουλος
Καλλιδενδρη  - Μετεωρα 0-3
Ρεπο : Ακ. Αμπελακιων
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Μπαλκουρας Δημητρα   - Καστρακι Γρατσανης Μουστακας    - Ζησης
Γριζανου Γριζανο     - Πυργετός Παντος Τοτης     - Ρουσι
Νεοχωριου Νεοχωρι    - ΑΕΤ Κουτσαγιας Μπαιρακταρης   - Μαρκος
Καλαμπακας Κρ Βρυση  - Ελευθεροχωρι Λεωνιδας Τζανης   - Αλεξοπουλος
Φήκης Φήκη         - Μετεωρα Δουλοπουλος Τατσινας  - Σταφυλας
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  - Πορταικος Κοντινος Νταλουκας  - Τσακνης
Σαραγιων Σαραγια   - Παραληθαίοι Πετσας Ανδριοπουλος  - Μανωλης
Πρόδρομος  - Γοργογυρι 3-0
Α1 Ερασιτεχνική   2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Αμπελιων Χρυσομηλια    - Πρίνος Βουτσελας Μπαλας    - Σκονδριανος
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα  - Διαλεχτό Αβρααμ Βαρκας    - Καρατζας

ΚΥΡΙΑΚΗ     21-  02  – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α1 Ερασιτεχνική   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια   - Κεφαλ/σο Κοντινος Σταφυλας    - Πρεβεντας
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο   - Βυτουμας Μαρκος Γκογκινουδης  - Πλατσκοβιτς
Γόμφων Γόμφοι         - Αγ Μονη Κουτσαγιας Αλεξοπουλος  - Ροτσας
Βαλτινου Ασπρόβαλτος  - Πηγη Δουλοπουλος Νταλουκας   - Κωτουλας
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος   - Οικουμενιος Μανασης Τζανης   - Τασιοπουλος
Πιαλείας Πιαλεία    - Λυγαρια Ζησης Μουστακας  - Τσιουμας
Μουριας Δροσερό   - Φιλύρα Μισσας Τσακνης  - Βουτσελάς
Ρεπό : Ροπωτό
Α1 Ερασιτεχνική  1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Γλύνους Γλύνος       - Λόγγος 2012 Κοντινος Ροτσας   - Τοτης
Μπάρας Αχιλλέας    - Ζάρκο Μανασης Αλεξοπουλος  - Τσιουλης
Χρυσαυγής Χρυσαυγή  - Πύργος Ανδριοπουλος Μουστακας   - Τασιοπουλος
Καλυβίων Καλύβια    - Αγ Κυριακή Κουτσαγιας Νταλουκας   - Τζανης
Παλ/ργου Αστερας    - Μεγαλ/ρι Πετσας Ζιουτος   - Ρουσι
Ταξιαρχών Ταξιάρχες   - Αρδάνι Βουτσελας Σκονδριανος  - Μπαλας
Πετρωτού Πετρωτό     - Κρήνη Παντος Τσακνης   - Μανωλης
Καρυων Καρυες       - Τζουρτζια Μισσας Κωτουλας   - Σταφυλας
Ρεπό : Ριζαριό

 

 

 

 

 

 

Συντάκτης

Άρθρα : 14508
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top