Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » Πρόγραμμα και διαιτησίες Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Πρόγραμμα και διαιτησίες Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Δείτε αναλυτικά το Πρόγραμμα και διαιτησίες Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    13– 02– 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Σαραγιων Σαραγια     – Φαρκαδονα Κυραντζουλης Ρουσι    – Κεφαλας
Μπαλκουρας Δημητρα (Β)  – ΑΟΤ (Α) Ζησης Πρεβεντας  – Καλογριας
Καλαμπακας Μετεωρα  – Ακ Αμπελακιων Γκογκινουδης Τασιοπουλος  – Ποζογλου
Φλαμουλιου ΑΟΤ (Β)   – Δημητρα (Α) Μαρκος Ζιουτος   – Μαρκοπουλος
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Πυργετού Πυργετός    – Δημητρα Δουλοπουλος Τοτης         – Μανωλης
Κηπακιου ΑΕΤ           – Καστράκι Παντος Τζανης       – Βουτσελας
Ελευθεροχωριου Ελευθεροχωρι  – Γριζανο Κουτσαγιας Πετσας       – Ζησης
Καλαμπακας Μετεωρα   – Κρ Βρύση Μανασης Αλεξοπουλος  – Τσακνης
Πυλης Πορταικος  – Πρόδρομος Λεωνίδας Τατσινας    – Μαρκος
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Φήκη Χιωτης Μανασης Μ  – Σκονδριανος
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  –   Σαραγια Μισσας Κωτουλας   – Σταφυλας
Γοργογυρι  – Νεοχωρι 0-3
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Μεγάρχης Μεγάρχη    – Λιλή Μουστακας Κουλουρης  – Διβανε
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Κεραμιδιου Κεραμίδι   – Ακ. Τρικαλων Αβρααμ Καρατζας   – Πασσης
Αγ Κυριακής Διαμαντι  – Πετροπορος Καπερωνης Καραγκουνης   – Καπνισης
Πηγης Ακ. Αμπελακιων – Καλαμακι Μπαιρακταρης Ροτσας   – Τσιουλης

  ΚΥΡΙΑΚΗ     14 – 02 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α1 Ερασιτεχνική   1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ζάρκου Ζάρκο       – Γλύνος Πετσας Ροτσας     – Ρουσι
Πύργου Πύργος     – Λόγγος 2012 Μανασης Αλεξοπουλος  – Πρεβεντας
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακη  – Αχιλλεας Μισσας Ζησης       – Μαρκος
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι   – Χρυσαυγή Ανδριοπουλος Μουστακας   – Τσιουλης
Αρδανιου Αρδάνι     – Καλύβια Δουλοπουλος Τσακνης   – Μανασης Μ
Κρήνης Κρήνη      – Ταξιάρχες Λεωνιδας Κωτουλας  – Σταφυλας
Ράξας Τζουρτζια  – Ριζαριο Κοντινος Τζανης     – Καλογριας
Καρυων Καρυες      – Πετρωτό Βουτσελας Σκονδριανος  – Τοτης
Ρεπό : Αστερας
Α1 Ερασιτεχνική  2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Βυτουμα Βυτουμας    – Ασπροκλησιας Ζησης Πετσας      – Μανωλης
Πρίνους Πρίνος        – Κεφαλ/σο Παντος Τζανης      – Μανασης
Αγ Μονης Αγ Μονη     – Αγιοφυλλο Λεωνιδας Τσακνης    – Σταφυλας
Πηγης Πηγη           – Χρυσομηλια Χιωτης Αλεξοπουλος  – Κυραντζουλης
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Γόμφοι Βουτσελας Μπαιρακταρης  – Μουστακας
Λυγαριας Λυγαρια   – Τυμφαίος Κουτσαγιας Καλογριας   – Ζιουτος
Φιλύρας Φιλύρα     – Ροπωτό Μαρκος Ρουσι     – Μπαλας
Μουριας Δροσερό   – Πιαλεία Κοντινος Μισσας   – Κωτουλας
Ρεπό : Ασπροβαλτος

Συντάκτης

Άρθρα : 14466
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top