“Διπλό” στις καθυστερήσεις το Ελευθεροχώρι

Με γκολ  στο 2ο λεπτό των καθυστερήσεων το ΕΛευθεροχώρι πέρασε (0-1) και από τον Πυργετό

SONY DSC

Με γκολ του Ρούκα στο 2ο λεπτό των καθυστερήσεων το ΕΛευθεροχώρι πέρασε (0-1) και από τον Πυργετό και διατήρησε τις αποστάσεις από τη Φήκη

Το ματς της αγωνιστικής παρ ότι είχε αρκετούς φιλάθλους στις κερκίδες του Αθλητικού Κέντρου Πυργετού,.δεν είχε καλό ρυθμό και δεν έβγαλε πολλες φάσεις ενώ οι γηπεδούχοι  έχουν να “φωνάζουν” για μία περίπτωση αντροπής στο α ημίχρονο στην οποία  ζήτσαν πέναλτι

Στο 92 μετά από φάουλ  του Χοτζάι και γέμισμα στην περιοχή του Πυργετού, έγιναν προυποθέσεις για τον Ρούκα που πήρε ανάποδη κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα και γλίτωσε την ομάδα του από απώλεια βαθμών σε μια δύσκολη έδρα του πρωταθλήματος