Δείτε αναλυτικά το Πρόγραμμα και διαιτησίες Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων για το σαββατοκύριακο
ΣΑΒΒΑΤΟ 06 – 02– 2016
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Παιδικό | ΩΡΑ 11:00 | ||
Ρογγίων | Ακ. Αμπελακιων – Πύργος | Μπαλας | Καλογριας – Ρουσι |
Μπαλκουρας | Δημητρα – Δημητρα | Κυραντζουλης | Πλατσκοβιτς – Ζιουτος |
Πυλης | Πορταικος – Μετεωρα | Μαρκος | Πρεβεντας – Τασιοπουλος |
Ρεπό : Τρικαλα (β) | |||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΩΝ | ΣΥΛΛΟΓΩΝ | ΩΡΑ 13.00 |
Δημ Τρικαλων | Τρίκαλα – Βέροια | Μουστακας | Αλεξόπουλος – Σταφυλας |
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 15:00 | ||
Μπαλκουρας | Δημητρα – ΑΕΤ | Χιωτης | Μανασης Μ – Πετσας |
Πυργετου | Πυργετός – Ελευθ/ρι | Μανουρας | Νταλουκας – Λεωνιδας |
Γριζανου | Γριζανο – Μετεωρα | Κοντινος | Μισσας – Κωτουλας |
Νεοχωριου | Νεοχωρι – Πορταικος | Μανασης | Τζανης – Τσακνης |
Καλαμπακας | Κρ Βρύση – Παραληθαίοι | Κουτσαγιας | Ανδριοπουλος – Τσιουλης |
Προδρομου | Πρόδρομος – Σαραγια | Δουλοπουλος | Ζησης – Μαρκος |
Φηκης | Φηκη – Δενδροχωρι | Λεωνιδας Σ | Βουτσελας – Μανωλής |
Καστρακι – Γοργογυρι | 3-0 | ||
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 – 02 – 2016
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Α1 Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Ασπροκλησιας | Ασπροκλησια – Πρίνος | Βουτσελας | Λεωνιδας – Ρουσι |
Βυτουμα | Βυτουμας – Αγ Μονη | Δουλοπουλος | Κωτουλας – Αλεξοπουλος |
Κεφαλ/σου | Κεφαλ/σο – Πηγη | Κοντινος | Τζανης – Μανασης |
Αγιοφυλλου | Αγιοφυλλο – Οικουμενιος | Παντος | Σταφυλας – Τσακνης |
Γόμφων | Γομφοι – Λυγαρια | Μανασης | Σκονδριανος – Ροτσας |
Βαλτινου | Ασπροβαλτος – Φιλυρα | Λεωνιδας | Μουστακας – Καλογριας |
Λεπτοκαρυας | Τυμφαιος – Δροσερο | Μισσας | Πρεβεντας – Μπαιρακταρης |
Παλ/ρου | Ροπωτο – Πιαλεια | Ανδριοπουλος | Πετσας – Πλατσκοβιτς |
Ρεπό : Χρυσομηλια | |||
Α1 Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Γλυνους | Γλυνος – Πύργος | Μισσας | Μπαιρακταρης – Σκονδριανος |
Ζαρκου | Ζαρκο – Αγ Κυριακης | Κουτσαγιας | Σταφυλας – Τσιουλης |
Λογγου | Λόγγος 2012 – Μεγαλοχωρι | Κοντινος | Τσακνης – Κωτουλας |
Μπαρας | Αχιλλεας – Αρδανι | Μανασης | Τζανης – Αλεξόπουλος |
Καλυβιων | Καλυβια – Κρηνη | Βουτσελας | Μαρκος – Ζησης |
Παλ/ργου | Αστερας – Τζουρτζια | Λεωνιδας | Μανωλης – Ροτσας |
Ταξιαρχων | Ταξιάρχες – Καρυες | Χιωτης | Καλογριας – Μπαλας |
Ριζαριου | Ριζαριο – Πετρωτό | Παντος | Λεωνιδας Κ – Τασιοπουλος |
Ρεπό : Χρυσαυγη | |||
Β Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Διαλεχτού | Ανταλλαξιμα – Αν. Μεγαρχης | Μουστακας | Κουλουρης – Καραγκουνη |