Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΤ » Πρόγραμμα και διαιτησίες Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Πρόγραμμα και διαιτησίες Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Δείτε αναλυτικά το Πρόγραμμα και διαιτησίες Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων για το σαββατοκύριακο

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    06 – 02– 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων  – Πύργος Μπαλας Καλογριας   – Ρουσι
Μπαλκουρας Δημητρα  – Δημητρα Κυραντζουλης Πλατσκοβιτς   – Ζιουτος
Πυλης Πορταικος  – Μετεωρα Μαρκος Πρεβεντας  – Τασιοπουλος
Ρεπό : Τρικαλα (β)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ  ΩΡΑ 13.00
Δημ Τρικαλων Τρίκαλα   – Βέροια Μουστακας Αλεξόπουλος    – Σταφυλας
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Μπαλκουρας Δημητρα    – ΑΕΤ Χιωτης Μανασης Μ  – Πετσας
Πυργετου Πυργετός   – Ελευθ/ρι Μανουρας Νταλουκας    – Λεωνιδας
Γριζανου Γριζανο      – Μετεωρα Κοντινος Μισσας    – Κωτουλας
Νεοχωριου Νεοχωρι    – Πορταικος Μανασης Τζανης    – Τσακνης
Καλαμπακας Κρ Βρύση  – Παραληθαίοι Κουτσαγιας Ανδριοπουλος   – Τσιουλης
Προδρομου Πρόδρομος  – Σαραγια Δουλοπουλος Ζησης    – Μαρκος
Φηκης Φηκη          – Δενδροχωρι Λεωνιδας Σ Βουτσελας   – Μανωλής
Καστρακι  – Γοργογυρι 3-0

   ΚΥΡΙΑΚΗ     07 – 02 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α1 Ερασιτεχνική   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια  – Πρίνος Βουτσελας Λεωνιδας    – Ρουσι
Βυτουμα Βυτουμας   – Αγ Μονη Δουλοπουλος Κωτουλας   – Αλεξοπουλος
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο   – Πηγη Κοντινος Τζανης       – Μανασης
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Οικουμενιος Παντος Σταφυλας   – Τσακνης
Γόμφων Γομφοι  – Λυγαρια Μανασης Σκονδριανος   – Ροτσας
Βαλτινου Ασπροβαλτος  – Φιλυρα Λεωνιδας Μουστακας  – Καλογριας
Λεπτοκαρυας Τυμφαιος  – Δροσερο Μισσας Πρεβεντας   – Μπαιρακταρης
Παλ/ρου Ροπωτο    – Πιαλεια Ανδριοπουλος Πετσας    – Πλατσκοβιτς
Ρεπό : Χρυσομηλια
Α1 Ερασιτεχνική  1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Γλυνους Γλυνος     – Πύργος Μισσας Μπαιρακταρης  – Σκονδριανος
Ζαρκου Ζαρκο     – Αγ Κυριακης Κουτσαγιας Σταφυλας   – Τσιουλης
Λογγου Λόγγος  2012  – Μεγαλοχωρι Κοντινος Τσακνης   – Κωτουλας
Μπαρας Αχιλλεας  – Αρδανι Μανασης Τζανης     – Αλεξόπουλος
Καλυβιων Καλυβια  – Κρηνη Βουτσελας Μαρκος    – Ζησης
Παλ/ργου Αστερας  – Τζουρτζια Λεωνιδας Μανωλης   – Ροτσας
Ταξιαρχων Ταξιάρχες  – Καρυες Χιωτης Καλογριας   – Μπαλας
Ριζαριου Ριζαριο   – Πετρωτό Παντος Λεωνιδας Κ  – Τασιοπουλος
Ρεπό : Χρυσαυγη
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Διαλεχτού Ανταλλαξιμα  – Αν. Μεγαρχης Μουστακας Κουλουρης   – Καραγκουνη

Συντάκτης

Άρθρα : 14525
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top