Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » Το πρόγραμμα και διαιτησίες ερασιτεχνικών του νομού μας

Το πρόγραμμα και διαιτησίες ερασιτεχνικών του νομού μας

Σε πλήρ δράση το Ερασιτεχνικό του νομού μας για ένα ακόμα σαββατοκύριακο. Δείτε διαιτησίες

ΣΑΒΒΑΤΟ    30 – 01– 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Σαραγιων Σαραγια     – ΑΟΤ  (Α) Μπαλας Ρουσι     – Τασιοπουλος
Γριζανου Φαρκαδονα  – Δημητρα Ζησης Μαρκοπουλος   – Κουλουρης
Πύργου Πυργος    – Πορταικος Κυραντζουλης Πρεβεντας   – Καλογριας
Κηπακιου ΑΟΤ (Β)  – Μετεωρα Μαρκος Πλατσκοβιτς   – Ζιουτος
Καλλιδενδρη – Ακ. Αμπελακιων 0-3
Ρεπό : Δημητρα
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Ελευθεροχωριου Ελευθεροχωρι   – Δημητρα Κοντινος Αλεξοπουλος   – Τσακνης
Καλαμπακας Μετεωρα   – Πυργετός Μισσας Κωτουλας   – Μανασης
Πυλης Πορταικος  – Καστράκι Λεωνιδας Σταφυλας   – Χιωτης
Ριζωματος Παραληθαίοι  – Γριζανο Μανασης Τσιουλης   – Μπαλας
Σαραγιων Σαραγια   – Νεοχωρι Γρατσανης Δουλοπουλος  – Πετσας
Δενδροχωριου Δενδροχωρι   – Κρ Βρύση Παντος Μαρκος    – Ζησης
Προδρομου Προδρομος   – Φηκη Κουτσαγιας Τζανης     – Βουτσελας
Γοργογυρι   – ΑΕΤ 0-3
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα   – Βασιλική Μουστακας Βαρκας    – Γεωργιου
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Κηπάκι Μπαιρακταρης Διβανε   – Καπνισης
Διαλεχτού Διαλεχτό   – Κεφαλ/κος Καπερωνης Κουλουρης   – Ποζογλου
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Κεραμιδιου Κεραμιδι    – Διαμαντι Ροτσας Καραγκουνης   – Καρατζας

ΚΥΡΙΑΚΗ     31 – 01 – 2016 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό   ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα   – Νεοχωρι Γκογκινουδης  
Πύλης Πορταικός  – Φαρκαδόνα Μπαλας  
Μπαλκουρας Δημητρα (Α)  – Καλλιδενδρη Ρουσι  
Πύργου Πύργος      – Δημητρα (Β) Κυραντζουλης ΩΡΑ  10:00
Κηπακιου ΑΟΤ         – Ακ Αμπελακιων Ζιουτος  
Αγ Μονη Αγ Μονη  – Καλύβια Μαρκοπουλος  
     
     
Α1 Ερασιτεχνική   1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Αγ Κυριακης Αγ Κυριακη   – Γλύνος Δουλοπουλος Αλεξοπουλος – Μπαιρακταρης
Μεγαλοχωριου Μεγαλοχωρι   – Πύργος Μανασης Νταλουκας  – Σταφυλας
Αρδανιου Αρδανι    – Ζαρκο Χιωτης Σκονδριανος  – Ζησης
Κρηνης Κρηνη     – Αχιλλέας Μισσας Μανασης Μ  – Τσακνης
Ράξας Τζουρτζια  – Χρυσαυγή Βουτσελας Τασιοπουλος  – Πρεβεντας
Καρυων Καρυες     – Καλύβια Κουτσαγιας Τζανης    – Κωτουλας
Πετρωτού Πετρωτό   – Αστερας Ανδριοπουλος Καλογριας  – Πλατσκοβιτς
Ριζαριου Ριζαριο   – Ταξιάρχες Κοντινος Λεωνιδας   – Μουστακας
Ρεπό : Λόγγος 2012
Α1 Ερασιτεχνική  2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Αγ Μονης Αγ Μονη    – Ασπροκλησια Μανασης Νταλουκας  – Τσακνης
Πηγης Πηγη       – Πρίνος Γρατσανης Τζανης   – Ζησης
Οικουμενιου Οικουμενιος   – Βυτουμα Χιωτης Μανασης  – Ροτσας
Λυγαριας Λυγαρια    – Αγιοφυλλο Μισσας Κωτουλας  – Ρουσι
Φιλυρας Φιλυρα    – Χρυσομηλια Κουτσαγιας Σταφυλας   – Αλεξοπουλος
Μουριας Δροσερό   – Γόμφοι Παντος Σκονδριανος  – Τσιουλης
Πιαλειας Πιαλεία    – Ασπροβαλτος Κοντινος Μαρκος   – Μπαλας
Παλαιομ/ρου Ροπωτό   – Τυμφαίος Βουτσελας Καλογριας  – Ζιουτος
Ρεπό : Κεφαλόβρυσο
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος
Διαλεχτού Ανταλλάξιμα  – Μπελετσι Μουστακας Πασσης   – Σταματουκος
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος  
Πηνειαδας Πηνειαδα  – Ακ. Αμπελακιων Πετσας Γκογκινουδης   – Αβρααμ
Πετροπορου Πετροπορος  – Καλαμακι Μπαιρακταρης Τασιοπουλος  – Μαρκοπουλος

Συντάκτης

Άρθρα : 14576
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top