Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΤ » Πρόγραμμα και διαιτησίες Ερασιτεχνικών

Πρόγραμμα και διαιτησίες Ερασιτεχνικών

Δείτε αναλυτικά το Πρόγραμμα και διαιτησίες Ερασιτεχνικών

ΣΑΒΒΑΤΟ    23– 01– 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων  – Σαραγια Μαρκος Καπερωνης  – Κοκκινακης
Μπαλκούρας Δήμητρα   – ΑΟΤ Κυραντζουλης Πρεβεντας   – Αλεξοπουλος
Κηπακιου ΑΟΤ (β)   – Πύργος Ζιουτος Καλογριας    – Μαρκοπουλος
Καλαμπακας Μετεωρα  – Δημητρα Γκογκινουδης Ρουσι           – Τασιοπουλος
Πορταικος  – Καλλιδενδρη 3-0αα
Ρεπό : Φαρκαδόνα
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Ελευθεροχωριου Ελευθεροχώρι   – Μετεωρα Μανασης Λεωνιδας Κ    – Τζανης
Φλαμουλιου ΑΕ Τρικάλων  – Πορταικός Δουλοπουλος Μανασης Μ   – Αλεξοπουλος
Πυργετού Πυργετός   – Παραληθαίοι Παντος Τατσινας       – Μανωλης
Καστρακίου Καστράκι  – Σαράγια Κουτσαγιας Βουτσελας    – Πετσας
Γριζάνου Γριζάνο   – Δενδροχώρι Λεωνιδας Σ Σταφυλας     – Σκονδριανος
Νεοχωριου Νεοχώρι  – Φήκη Κοντινος Νταλουκας   – Κωτουλας
Καλαμπακας Κρ Βρύση  – Πρόδρομος Μισσας Τσακνης   – Μακρης
Δήμητρα  – Γοργογυρι 3-0
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο    – Λιλή Μουστακας Κουλουρης   – Πασσης
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Κηπακιου Κηπάκι   – Βασιλικη Μπαιρακταρης Μαρκος   – Τσιουλης
Διαλεχτού Διαλεχτό   – Φωτεινό Αβρααμ Βαρκας    – Γεωργιου
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Αγ Κυριακής Διαμάντι   – Ακ. Τρικάλων Καπερωνης Διβανε    – Καπνισης
Ρογγίων Καλαμακι  – Κεραμίδι Ροτσας Ρουσι      – Καλογριας

ΚΥΡΙΑΚΗ     24 – 01 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια   – Πηγη Μισσας Σταφυλας    – Αλεξοπουλος
Αγ Μονη Αγ Μονη   – Οικουμενιος Κοντινος Τζανης   – Κωτουλας
Βυτουμα Βυτουμας   – Λυγαρια Χιωτης Σκονδριανος   – Πετσας
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο   – Φιλύρα Λεωνιδας Νταλουκας   – Λεωνιδας Κ
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Δροσερό Δουλοπουλος Τσακνης     – Τσιουλης
Αμπελίων Χρυσομηλια  – Πιαλεία Βουτσελας Τασιοπουλος  – Κυραντζουλης
Γόμφων Γόμφοι      – Ροπωτο Μουστακας Ροτσας   – Γκογκινουδης
Βαλτινου Ασπροβαλτος   – Τυμφαίος Κουτσαγιας Μανασης Μ  – Πετσας
Ρεπό : Πρίνος
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Γλύνους Γλύνος     – Μεγαλοχώρι Μισσας Τζανης       – Κωτουλας
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Αρδάνι Βουτσελας Τσακνης   – Μουστακας
Ζάρκου Ζάρκο    – Κρήνη Παντος Μανασης Μ  – Ρουσι
Λόγγου Λόγγος 2012  – Τζούρτζια Κουτσαγιας Ροτσας     – Σκονδριανος
Μπάρας Αχιλλέας   – Καρυες Κοντινος Νταλουκας   – Αλεξοπουλος
Χρυσαυγης Χρυσαυγή  – Πετρωτό Λεωνιδας Τατσινας    – Τσιουλης
Καλυβίων Καλύβια   – Ριζαριό Μανασης Μπαιρακταρης  – Πρεβεντας
Παλ/ργου Αστερας   – Ταξιάρχες Χιωτης Πετσας    – Σταφυλάς
Ρεπό: Πύργος
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος  – Θεόπετρα Ανδριοπουλος Καλογριας   – Τασιοπουλος
     
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Πετροπόρου Πετροπορος   – Πηνειάδα Μαρκος Κυραντζουλης   – Ζιουτος

 

Συντάκτης

Άρθρα : 14469
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top