Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » Εναρξη Β” Γύρου στο ερασιτεχνικό-Διαιτησίες

Εναρξη Β” Γύρου στο ερασιτεχνικό-Διαιτησίες

 Στην Α’ Ερασιτεχνική και την Α1 ξεκινά ο δεύτερος Γύρος, 

Στην Α’ Ερασιτεχνική και την Α1 ξεκινά ο δεύτερος γύρος, ενώ έγιναν γνωστοί και οι διαιτητές των αγώνων, αναλυτικά:
ΣΑΒΒΑΤΟ 16– 01– 2016
Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ 11:00
Σαραγιων Σαραγια – Δημητρα Μπαλας Καλογριας – Τασιοπουλος
Ρογγιων Ακ. Αμπελακιων – Πορταικος Ζησης Αβρααμ – Πρεβεντας
Γριζανου Φαρκαδόνα – Μετεωρα Γκογκινουδης Μαρκοπουλος – Κουλουρης
Μπαλκουρας Δημητρα – Πύργος Κυραντζουλης Ρουσι – Κοκκινακης
Καλλιδενδρη – ΑΟΤ (Β) 0-3αα
Ρεπό :Τρικαλα (Α)

Προπαιδικό ΩΡΑ 11:00
Κρηνιτσας ΑΟΤ 2011 – Πυργετός Ζιουτος

Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 15:00
Καλαμπακας Μετεωρα – Δημητρα Δουλοπουλος Χιωτης – Ζησης
Ριζωματος Παραληθαίοι – Ελευθεροχωρι Παντος Μανασης Μ – Τατσινας
Σαραγιων Σαραγια – ΑΕΤ Κοντινος Μισσας – Μανωλης
Δενδροχωριου Δενδροχωρι – Πυργετός Γρατσανης Κουρεντας – Βουτσελας
Φήκης Φηκη – Καστράκι Μανασης Τσακνης – Μακρης
Προδρόμου Πρόδρομος – Γριζάνο Κουτσαγιας Τζανης – Αλεξοπουλος
Νεοχωριου Νεοχωρι – Κρ Βρύση Λεωνιδας Κωτουλας – Σταφυλας
Πορταικος – Γοργογυρι 3-0αα

Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Παλαιοπυργου Ακ. Τρικάλων – Ακ. Αμπελακιων Αβρααμ Πασσης – Ποζογλου
Κεραμιδιου Κεραμίδι – Πηνειάδα Μουστακας Γεωργιου – Βαρκας

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 – 01 – 2016
Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ 11:00
Καλαμπακας Μετεωρα – Νεοχωρι Γκογκινουδης
Πύλης Πορταικός – Φαρκαδόνα Μπαλας
Μπαλκουρας Δημητρα (Α) – Καλλιδενδρη Ρουσι
Πύργου Πύργος – Δημητρα (Β) Κυραντζουλης
Φλαμουλιου ΑΟΤ – Ακ Αμπελακιων Ζιουτος
Αγ Μονη Αγ Μονη – Καλύβια Μαρκοπουλος

Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Αρδανιου Αρδάνι – Γλύνος Ανδριοπουλος Τσιουλης – Καλογριας
Κρήνης Κρήνη – Αγ Κυριακή Κοντινος Νταλουκας – Τζανης
Ράξας Τζουρτζια – Πύργος Λεωνιδας Σταφυλας – Μακρης
Καρυων Καρυες – Ζάρκο Μανασης Αλεξοπουλος – Σκονδριανος
Πετρωτού Πετρωτό – Λόγγος 2012 Χιωτης Μπαιρακταρης – Ροτσας
Ριζαριου Ριζαριο – Αχιλλέας Δουλοπουλος Μανασης Μ – Τσακνης
Ταξιαρχών Ταξιάρχες – Χρυσαυγή Πετσας Μουστακας – Τασιοπουλος
Παλαιοπυργου Αστερας – Καλύβια Κουτσαγιας Πρεβεντας – Μαρκος
Ρεπό : Μεγαλοχωρι

Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Οικουμενιου Οικουμενιος – Ασπροκλησια Κουτσαγιας Νταλουκας – Τζανης
Λυγαριας Λυγαρια – Αγ Μονη Παντος Μανασης Μ – Σταφυλας
Φιλύρας Φιλύρα – Πρίνος Κοντινος Τσακνης – Μακρης
Μουριας Δροσερό – Βυτουμας Μαρκος Μπαιρακταρης – Τσιουλης
Πιαλείας Πιαλεία – Κεφαλ/σο Λεωνιδας Σκονδριανος – Ροτσας
Παλαιομ/ρου Ροπωτό – Αγιοφυλλο Ζησης Μουστακας – Καλογριας
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος – Χρυσομηλια Βουτσελας Αλεξοπουλος – Ρουσι
Βαλτινου Ασπροβαλτος – Γόμφοι Πετσας Τατσινας – Μανωλης
Ρεπό : Πηγη

Β Ερασιτεχνική 1ς Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Διαλεχτού Μεγάρχη – Ανταλλαξιμα Αβρααμ Βαρκας – Γεωργιου

Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Αγ Κυριακής Διαμάντι – Καλαμάκι Καπερωνης Κυραντζουλης – Μπαλας
Μεγαλοχωριου Πατουλια – Πετρόπορος Γκογκινουδης Σταματουκος – Διβανε

Συντάκτης

Άρθρα : 14536
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top