Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » Σε πλήρη δράση το Ερασιτεχνικό-Διαιτησίες

Σε πλήρη δράση το Ερασιτεχνικό-Διαιτησίες

 

 

Σε κανονικούς ρυθμούς μπαίνει και πάλι η δράση στα ερασιτεχνικά του νομού μας

 

Σε κανονικούς ρυθμούς μπαίνει και πάλι η δράση στα ερασιτεχνικά του νομού μας. Μετά από ένα 15νθήμερο θα ξαναβγουν στα γήπεδα και οι ομάδες της Α Κατηγορίας αλλά και τα σωματεία της Β και του παιδικού

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    0901– 2016

Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Παλαιομ/ρου Πορταικος  – Σαραγια Τοτης Μαρκοπουλος    – Ζιουτος
Φλαμουλιου ΑΟΤ (Β)   – Ακ Αμπελακιων Αλεξοπουλος Καλογριας     – Πλατσκοβιτς
Πυργου Πυργος    – Φαρκαδόνα Κυραντζουλης Ρουσι   – Τασιοπουλος
Δημητρα (Β) – Καλ.νδρι 3-0
Ρεπό : Δημητρα (Α)
Προπαιδικό   ΩΡΑ  11:00
Δενδροχωριου Καλλιδενδρη  – ΑΟΤ 2011 Μπαλας  
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Μπαλκουρας Δημητρα    – Πορταικός Λεωνιδας Σταφυλας    – Μακρης
Καλαμπακας Μετεωρα   – Παραληθαίοι Μανασης Τατσινας    – Μανωλης
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι    – Δενδροχωρι Μισσας Λεωνιδας Κ  – Τσακνης
Κηπακιου ΑΕ Τρικαλων   – Φήκη Κουτσαγιας Τζανης    – Κωτουλας
Πυργετού Πυργετός   – Πρόδρομος Δουλόπουλος Μανασης Μ – Ζησης
Καστρακίου Καστρακι   – Κρ Βρύση Κοντινος Κουρεντας  – Αλεξοπουλος
Γριζανου Γριζανο     – Νεοχωρι Παντος Βουτσελας  – Πετσας
Γοργογυρι  – Σαραγια 0-3αα
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο  – Αν. Μεγάρχης Μουστακας Καραγκουνης   – Κουλουρης
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Πηνειάδας Πηνειάδα   – Διαμαντι Καπερωνης Ποζογλου   – Πασσης

    ΚΥΡΙΑΚΗ     1001 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό   ΩΡΑ  11:00
Πυργετου Πυργετός    – Μετεωρα Ρουσι
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – Νεοχωρι Πλατσκοβιτς
Μπαλκουρας Δήμητρα (Β)  – Πορταικός Μαρκοπουλος
Εγ Αγ Γεωργιου Ακ. Αμπελακιων – Δημητρα (Α) Μπαλας  
Αγ Μονης Αγ Μονη    – Πυργος Ζιουτος  
Εγ Ακαδημιας 1 Καλύβια  – ΑΟΤ Καπερωνης  
     
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα  – ΑΟΤ (Α) Κυραντζουλης Τασιοπουλος   – Αβρααμ
 
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Οικουμενιου Οικουμενιος – Λυγαρια Κοντινος Κωτουλας    – Τσακνης
Πηγης Πηγη      – Φιλύρα Μανασης Μουστακας  – Σκονδριανος
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Δροσερό Κουτσαγιας Νταλουκας   – Τζανης
Πρίνους Πρίνος    – Πιαλεία Δουλοπουλος Μακρης        – Μπαιρακταρης
Βυτουμα Βυτουμα   – Ροπωτό Ανδριοπουλος Πετσας          – Μαρκος
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Τυμφαίος Μισσας Τατσινας      – Τσιουλης
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Ασπροβαλτος Βουτσελας Ζησης          – Ροτσας
Αμπελίων Χρυσομηλια  – Γόμφοι Λεωνιδας Τοτης           – Καλογριας
ρεπό : Ασπροκλησια
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ρογγιων Καλαμάκι   – Ακ. Τρικάλων Ροτσας Καρατζας    – Κουλουρης
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Αρδανιου Αρδανι    – Κρήνη Λεωνιδας Τατσινας    – Μανωλης
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Τζουρτζια Κουτσαγιας Κωτουλας   – Τσακνης
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακη – Καρυες Μισσας Νταλουκας   – Μακρης
Πύργου Πύργος   – Πετρωτό Μανασης Μπαιρακταρης  – Τσιουλης
Ζάρκου Ζάρκο   – Ριζαριο Κοντινος Σκονδριανος  – Πετσας
Λόγγου Λογγος 2012 – Ταξιάρχες Βουτσελας Ροτσας        – Ρουσι
Μπαρας Αχιλλέας  – Αστερας Παντος Τοτης       – Καλογριας
Χρυσαυγης Χρυσαυγη  – Καλύβια Ζησης Αλεξοπουλος  – Μπαλας
Ρεπό : Γλύνος
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Πετροπόρου Πετρόπορος  – Ακ. Αμπελακιων Μαρκος Πλατσκοβιτς  – Κυραντζουλης
Κεραμιδιου Κεραμίδι  – Πατουλια Μουστακας Κουλουρης  – Σταματουκος

Συντάκτης

Άρθρα : 14525
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top