Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » Πρόγραμμα και Διαιτησίες Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Πρόγραμμα και Διαιτησίες Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Δείτε αναλυτικά το Πρόγραμμα και Διαιτησίες Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων του διημέρου

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    19– 12– 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Παιδικό   ΩΡΑ  11:00
Πυλης Πορταικος   – ΑΟΤ (Β) Αλεξοπουλος Αβρααμ     – Καπερωνης
Μπαλκουρας Δημητρα   – Μετεωρα Ρουσι Τσουρελας  – Τασιοπουλος
Ρογγιων Ακ. Αμπελακιων  – Δημητρα Μπαλας Ζιουτος      – Πιτσακος
Φλαμουλιου ΑΟΤ (Α)  – Πυργος Κυραντζουλης Μαρκοπουλος  – Θανασουλας
  Καλλιδενδρη – Φαρκαδονα 0-3αα  
  Ρεπό : Σαραγια    
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  15:00
Ριζώματος Παραληθαίοι   – Δημητρα Κοντινος Τσιουλης    – Μανωλης
Σαραγιων Σαραγια   – Πορταικός Κουτσαγιας Κωτουλας   – Μακρης
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Μετεωρα Λεωνιδας Νταλουκας  – Σταφυλας
Γοργογυριου Πρόδρομος  – Ελευθ/ρι Μανασης Αλεξόπουλος  – Τζανης
Διάβας Κρ Βρύση   – ΑΕΤ Παντος Τσακνης      – Τατσινας
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Πυργετός Μισσας Λεωνιδας Κ  – Μπαιρακταρης
Γριζάνου Γριζάνο   – Καστράκι Δουλοπουλος Βουτσελας  – Πετσας
  Φηκη      – Γοργογυρι 3-0αα  
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Παλαιομ/ρου Μπελετσι   – Παλαιομ/ρο Μουστακας Κουλουρης   – Ποζογλου
       

ΚΥΡΙΑΚΗ     20 – 12 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Προπαιδικό   ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα   – Φαρκαδόνα Μπαλας  
Πυργετού Πυργετός   – Καλλιδένδρη Ζιουτος  
Νεοχωριου Νεοχωρι    – Δημητρα (Β) Αλεξοπουλος  
Κρηνιτσας ΑΟΤ 2011  – Ακ. Αμπελακιων Κυραντζουλης  
Πυλης Πορταικος  – Αγ Μονη Αβρααμ  
Μπαλκουρας Δήμητρα (Α)  – Καλυβια Μαρκοπουλος  
Φλαμουλιου ΑΟΤ  – Πυργος Ρουσι  
       
       
  Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Καρυων Καρυες     – Γλύνος Λεωνιδας Τσιουλης    – Μαρκος
Πετρωτού Πετρωτό   – Τζουρτζια Μισσας Ροτσας    – Τασιοπουλος
Ριζαριου Ριζαριό     – Κρήνη Κοντινος Τατσινας  – Τσουρελας
Παλ/ργου Αστερας   – Αρδάνι Ανδριοπουλος Καπερωνης   – Πιτσακος
Καλυβίων Καλυβια   – Μεγαλ/ρι Δουλοπουλος Νταλουκας   – Σταφυλάς
Χρυσαυγης Χρυσαυγη  – Αγ Κυριακής Βουτσελας Τσακνης  – Μουστακας
Μπάρας Αχιλλέας   – Πυργος Κουτσαγιας Μακρης  – Μπαιρακταρης
Ζάρκου Ζάρκο      – Λόγγος 2012 Μανασης Ζησης  – Πετσας
  Ρεπό : Ταξιάρχες    
       
  Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Μουριας Δροσερό    – Ασπροκλησια Κουτσαγιας Αλεξοπουλος  – Μπαιρακταρης
Πιαλείας Πιαλεία     – Φιλύρα Λεωνιδας Σταφυλας  – Μακρης
Παλ/ρου Ροπωτό     – Λυγαρια Κοντινος Μουστακας  – Μαρκος
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Οικουμενιος Παντος Νταλουκας  – Ζησης
Γόμφων Γόμφοι   – Πηγη Μισσας Μανωλης   – Μπαλας
Αμπελιων Χρυσομηλια  – Αγ Μονη Βουτσελας Κυραντζουλης  – Ρουσι
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Πρίνος Πετσας Ροτσας   – Πρεβεντας
Βυτουμα Βυτουμας  – Κεφαλ/σο Μανασης Τσακνης   – Τσιουλης
  Ρεπό : Τυμφαίος    
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Διαλεχτού Αν. Μεγάρχης  – Λιλή Καπερωνης Κουλουρης  – Σταματουκος
       

Συντάκτης

Άρθρα : 14521
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top