Ηττα των Παίδων της ΕΠΣΤ στη Λάρισα

Αν και ήταν καλύτεροι στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα οι Παίδες της ΕΠΣ Τρικάλων δεν τα κατάφεραν

SONY DSC

Αν και ήταν καλύτεροι στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα οι Παίδες της ΕΠΣ Τρικάλων δεν τα κατάφεραν να πάρουν θετικό αποτέλεσμα από την εκτός έδρας αναμέτρηση της προτελευταία αγωνιστικής του Ενωσιακού

Γνώρισαν την ήττα με 1-0 και πλέον μπορεί η πρωτιά του ομίλου να κριθεί στο τελευταίο παιχνίδι. Αγωνιστικά όπως προείπαμε η Μικτή Παίδων του νομού μας ήταν καλύτερη και έχασε σημαντικές ευκαιρίες στο α ημίχρονο, ενώ δεν τα πήγε εξίσου καλά στην επανάληψη, όμως οι γηπεδούχοι με μια φάση πέτυχαν το γκολ  στο 65 με τον Τσουμάνη και πήραν τη νίκη.

ΕΠΣΛ (Κεραμάρης): Κολοβός, Δραγατσίκης, Τσιμπόλης, Χλωρός, Καφανέλης, Παπακωνσταντίνου, Μπουζούκης, Τσαρούχας, Σούμπασης, Τσουμάνης, Πότος. Έπαιξαν και οι: Λόζιος, Αθανασιάδης, Μαναός, Ζησόπουλος.

ΕΠΣΤ (Χ. Μόρφος): Μπουρούσης, Καρακώστας Ε., Μπουνέλης, Αγραφιώτης, Γκοβίνας Α., Καραγκούνης, Καλτσάς, Τάμπος, Καρακώστας Θ., Παπαδάκος, Τσιρογιάννης. Έπαιξαν και οι: Γριζανίτης, Γκοβίνας Γ., Πλακιάς, Μπελετσιώτης, Νταϊλιάνης, Παλάντζας, Γαντζούλας.