Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ » Κυριακή 20/12 το ντέρμπι του ΑΟΤ με την ΑΕΛ -Δαιτησίες 11ης

Κυριακή 20/12 το ντέρμπι του ΑΟΤ με την ΑΕΛ -Δαιτησίες 11ης

Για την Κυριακή 20 Δεκέμβρη όρισε το ντέρμπι της ΑΕΛ με τον ΑΟΤ η διοργανώτρια του πρωταθλήματος

 

Σε δύο δόσεις θα διεξαχθεί η 13η και τελευταία αγωνιστική του 2015 για τη Football League, όπως ανακοινώθηκε σήμερα από τη διογρανώτρια αρχή.

Το τριήμερο 15-17 Δεκεμβρίου θα γίνει η 3η αγωνιστική των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδος και οι αγώνες της 13ης αγωνιστικής θα γίνουν το διήμερο 20-21/12.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 13ης αγωνιστικής:

Κυριακή 20 Δεκεμβρίου

Αγροτικός Αστέρας – Κισσαμικός
Αχαρναϊκός – Ζάκυνθος
Λαμία – Πανσερραϊκός
ΑΕΛ –  Τρίκαλα
Παναιγιάλειος – Αναγέννηση Καρδίτσας

Δευτέρα 21 Δεκεμβρίου

Πανελευσινιακός – ΑΟ Χανιά
Καλλιθέα – Ολυμπιακός Βόλου
Παναχαϊκή – Απόλλων Σμύρνης
Κέρκυρα – Εργοτέλης

O Μακρυπόδης σφυρίζει με Αχαρναϊκό

Ανακοινώθηκαν την Πέμπτη (3/12) οι διαιτητικές ομάδες που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της 11ηςτου πρωταθλήματος της Football League

 

Κυριακή 6/12-15.00
Πανελευσινιακός – Ζάκυνθος
Διαιτητής: Κακρίδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Δεληθοδωρής (Αθηνών), Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)
4ος: Γκάμαρης (Αθηνών)
Παρατηρητής: Τριανταφύλλης (Αχαϊας)

Κισσαμικός – Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Κοσικίδης (Αθηνών)
Βοηθοί: Κουτσογιάννος (Αθηνών), Γαρεφαλάκης(Ηρακλείου)
4ος: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)
Παρατηρητής: Κοκκοτού (Αργολίδας)

Αχαρναϊκός – Τρίκαλα
Διαιτητής: Μακρυπόδης (Αχαϊας)
Βοηθοί: Μεϊντάνας, Γκαβέρας (Αχαϊας)
4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)
Παρατηρητής: Τσαγγάρης (Δωδεκανήσου)

Λαμία – Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Γιαννουλάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Νικολάδος (Αθηνών), Δουλγεράκης (Α. Αττικής)
4ος: Μπουρμασόπουλος (Λάρισας)
Παρατηρητής: Λαγός (Αχαϊας)

ΑΕΛ – Κέρκυρα (19.00-ΟΤΕ TV)
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)
Βοηθοί: Αργυρός, Γιαννουγλίδης (Αθηνών)
4ος: Βρέσκας (Ημαθίας)
Παρατηρητής: Σπύρου (Καστοριάς)
Δευτέρα 7/12-15.00
Χανιά – Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Μήτση (Πειραιά)
Βοηθοί: Κοντιζάς (Πειραιά), Χαλβατζάκος (Πειραιά)
4ος: Σωτηριάδης (Λασιθίου)
Παρατηρητής: Μαστορίδης (Ηρακλείου)

Αγροτικός Αστέρας – Απόλλων Σμύρνης (ΟΤΕ TV)
Διαιτητής: Παπαργυρίου (Πιερίας)
Βοηθοί: Κύφος (Πιερίας), Εμπλιούκ (Ξάνθης)
4ος: Κουμπαράκης (Θράκης)
Παρατηρητής: Ιωαννίδης (Σερρών)

Καλλιθέα – Εργοτέλης
Διαιτητής: Μανούρας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Πολυχρονιάδης (Α. Αττικής), Φαρμάκης (Δ. Αττικής)
4ος: Φώτης (Ευβοίας)
Παρατηρητής: Αραμπόπουλος (Φθιώτιδας)

Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος (18.00-ΟΤΕ TV)
Διαιτητής: Ανδρονικίδης (Πειραιά)
Βοηθοί: Καλαμπόκης, Αντωνόπουλος (Αιτ/νιας)
4ος: Μιχελής (Πειραιά)
Παρατηρητής: Ρουμπάνης (Ηλείας)

 

Συντάκτης

Άρθρα : 14469
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top