Σε πλήρη αγωνιστική δράση το ερχόμενο διήμερο όλα τα Ερασιτεχνικά πρωταθλήματα του νομού μας.
ΣΑΒΒΑΤΟ 21– 11 – 2015
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Παιδικό | ΩΡΑ 11:00 | ||
Σαραγιων | Σαραγια – Πυργος | Αλεξόπουλος | Μουστακας – Γεωργακης |
Μπαλκουρας | Δημητρα – Φαρκαδόνα | Σταφυλας | Τσουρελας – Τασιοπουλος |
Καλαμπακας | Μετεωρα – Καλλιδενδρι | Γκογκινουδης | Πλατσκοβιτς – Μαρκοπουλος |
Φλαμουλιου | ΑΟΤ (Β) – ΑΟΤ (Α) | Ρουσι | Θανασουλας – Πιτσακος |
Παλαιομ/ρου | Πορταικός – Δήμητρα | Ζησης | Πρεβεντας – Ζιουτος |
Ρεπώ : Ακ. Αμπελακιων | |||
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 15:00 | ||
Γοργογυριου | Πρόδρομος – Δήμητρα | Μισσας | Τζανης – Λεωνιδας Κ |
Διάβας | Κρ Βρύση – Φήκη | Αρετοπουλος | Κουρεντας – Νταλουκας |
Νεοχωρίου | Νεοχώρι – Δενδροχώρι | Μανασης | Κωτουλας – Τσακνης |
Γριζάνου | Γριζανο – Σαραγια | Κοντινος | Μανασης Μ – Ρουσι |
Καστρακίου | Καστράκι – Παραληθαίοι | Δουλοπουλος | Τατσινας – Ζησης |
Πυργετού | Πυργετός – Πορταικός | Γρατσανης | Βουτσελας – Πετσας |
Κηπακίου | ΑΕΤ – Μετεωρα | Παντος | Τσιουλης – Σταφυλας |
Ελευθ/ρι – Γοργογυρι | 3-0 α.α. | ||
Β Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Διαλεχτού | Μεγαρχη – Αν. Μεγαρχης | Αβρααμ | Καπνισης – Καραγκουνης |
Β Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Φωτεινού | Φωτεινό – Βασιλική | Γκογκινουδης | Μακρης – Καλογριας |
Λεπτοκαρυας | Λεπτοκαρυα – Κεφαλ/κος | Μουστακας | Καρατζας – Ποζογλου |
Λογγακιου | Ασκληπιος – Κηπάκι | Ροτσας | Γορδιος – Διβανε |
Β Ερασιτεχνική | 3ς Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Πηνειάδα | Πηνειάδα – Ακ Τρικάλων | Καπερωνης | Σταματουκος – Πασσης |
Κεραμιδίου | Κεραμίδι – Πετροπορος | Αλεξοπουλος | Τασιοπουλος – Πλατσκοβιτς |
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 – 11 – 2015
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Προπαιδικό | ΩΡΑ 11:00 | ||
Καλαμπακας | Μετεωρα – Αγ Μονη | Κυραντζουλης | |
Γ.Αγ. Γεωργιου | Αμπελάκια – Καλύβια | Μπαλας | |
Μπαλκουρας | Δημητρα (Β) – ΑΟΤ | Ρουσι | |
Δενδροχωριου | Καλλιδενδρι – Πύργος | Θανασουλας | |
Φαρκαδόνας | Φαρκαδόνα – Δημητρα (Α) | Γκογκινουδης | |
Πυργετού | Πυργετός – Πορταικός | Ζιουτος | |
Νεοχωριου | Νεοχώρι – ΑΟΤ κορίτσια | Πλατσκοβιτς | ΩΡΑ 10:00 |
Α1 Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Παλαιοπύργου | Αστέρας – Γλύνος | Ζησης | Ροτσας – Πετσας |
Καλυβίων | Καλύβια – Ταξιάρχες | Μισσας | Λεωνιδας Κ – Σταφυλας |
Χρυσαυγης | Χρυσαυγή – Ριζαριό | Βουτσελας | Τσακνης – Μακρης |
Μπάρας | Αχιλλέας – Πετρωτό | Κοντινος | Τζανης – Μπαιρακταρης |
Λόγγου | Λόγγος – Καρυές | Λεωνιδας Σ | Αλεξοπουλος – Καλογριας |
Ζάρκου | Ζάρκο – Τζουρτζια | Δουλοπουλος | Μανασης Μ – Κωτουλας |
Πύργου | Πύργος – Κρήνης | Ανδριοπουλος | Σκουδριανος – Τασιοπουλος |
Αρδανίου | Αρδάνι – Μεγαλοχώρι | Μανασης | Νταλουκας – Κουρεντας |
Ρεπό : Αγ Κυριακή | |||
Β Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Γοργογυριου | Γοργογυρι – Παλαιομ/ρο | Μουστακας | Βαρκας – Γεωργιου |
Α1 Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Ασπροβάλτου | Ασπρόβαλτος – Ασπροκ/σια | Κοντινος | Μανασης Μ – Μπαλας |
Γόμφων | Γόμφοι – Τυμφαίος | Μπαιρακταρης | Θανασουλας – Ζησης |
Αμπελίων | Χρυσομηλια – Ροπωτό | Παντος | Τσιουλης – Σκουδριανος |
Αγιοφύλλου | Αγιοφυλλο – Πιαλεία | Μισσας | Κωτουλας – Τσακνης |
Κεφαλ/σου | Κεφαλ/σο – Δροσερό | Πετσας | Τατσινας – Καλογριας |
Βυτουμας | Βυτουμα – Φιλύρα | Βουτσελας | Σταφυλας – Πρεβεντας |
Πρίνους | Πρίνος – Λυγαρια | Λεωνιδας Σ | Μακρης – Αλεξοπουλος |
Οικουμενιου | Οικουμένιος – Πηγη | Μανασης Κ | Τζανης – Λεωνιδας Κ |
Ρεπό : Αγ Μονη | |||
Β Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ||
Μπελετσίου | Μπελέτσι – Λιλή | Αβρααμ | Γεωργακης – Καπνισης |
Δενδροχωρίου | Καλλιδένδρι – Ανταλλάξιμα | Γκογκινουδης | Καραγκουνης – Καρατζας |
Β Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ||
Θεόπετρας | Θεόπετρα – Διαλεχτό | Μουστακας | Πασσης – Ποζογλου |
Β Ερασιτεχνική | 3ς Ομιλος | ||
Μεγαλ/ριου | Πατουλια – Καλαμάκι | Καπερωνης | Σταματουκος – Διβανε |
Ρογγίων | Ακ. Αμπελακιων – Διαμάντι | Ροτσας | Κυραντζουλ |