Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » Πρόγραμμα και Διαιτησίες Εασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Πρόγραμμα και Διαιτησίες Εασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Σε πλήρη αγωνιστική δράση το ερχόμενο διήμερο όλα τα Ερασιτεχνικά πρωταθλήματα του νομού μας.

ΣΑΒΒΑΤΟ     21– 11 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Σαραγιων Σαραγια   – Πυργος Αλεξόπουλος Μουστακας   – Γεωργακης
Μπαλκουρας Δημητρα  – Φαρκαδόνα Σταφυλας Τσουρελας   – Τασιοπουλος
Καλαμπακας Μετεωρα  – Καλλιδενδρι Γκογκινουδης Πλατσκοβιτς  – Μαρκοπουλος
Φλαμουλιου ΑΟΤ (Β)  – ΑΟΤ (Α) Ρουσι Θανασουλας  – Πιτσακος
Παλαιομ/ρου  Πορταικός – Δήμητρα Ζησης Πρεβεντας  – Ζιουτος
Ρεπώ : Ακ. Αμπελακιων
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Γοργογυριου Πρόδρομος   – Δήμητρα Μισσας Τζανης    – Λεωνιδας Κ
Διάβας Κρ Βρύση    – Φήκη Αρετοπουλος Κουρεντας  – Νταλουκας
Νεοχωρίου Νεοχώρι      – Δενδροχώρι Μανασης Κωτουλας   – Τσακνης
Γριζάνου Γριζανο      – Σαραγια Κοντινος Μανασης Μ  – Ρουσι
Καστρακίου Καστράκι   – Παραληθαίοι Δουλοπουλος Τατσινας  – Ζησης
Πυργετού Πυργετός   – Πορταικός Γρατσανης Βουτσελας  – Πετσας
Κηπακίου ΑΕΤ          – Μετεωρα Παντος Τσιουλης  – Σταφυλας
Ελευθ/ρι  – Γοργογυρι  3-0 α.α.
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Διαλεχτού Μεγαρχη  – Αν. Μεγαρχης Αβρααμ Καπνισης    – Καραγκουνης
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Φωτεινού Φωτεινό   – Βασιλική Γκογκινουδης Μακρης    – Καλογριας
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα – Κεφαλ/κος Μουστακας Καρατζας  – Ποζογλου
Λογγακιου Ασκληπιος  – Κηπάκι Ροτσας Γορδιος    – Διβανε
Β Ερασιτεχνική 3ς Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Πηνειάδα Πηνειάδα  – Ακ Τρικάλων Καπερωνης Σταματουκος  – Πασσης
Κεραμιδίου Κεραμίδι   – Πετροπορος Αλεξοπουλος Τασιοπουλος  – Πλατσκοβιτς

ΚΥΡΙΑΚΗ     22 – 11 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό   ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα   – Αγ Μονη Κυραντζουλης
Γ.Αγ. Γεωργιου Αμπελάκια  – Καλύβια Μπαλας
Μπαλκουρας Δημητρα (Β)  – ΑΟΤ Ρουσι
Δενδροχωριου Καλλιδενδρι  – Πύργος Θανασουλας
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα   – Δημητρα (Α) Γκογκινουδης
Πυργετού Πυργετός  – Πορταικός Ζιουτος
Νεοχωριου Νεοχώρι  – ΑΟΤ κορίτσια Πλατσκοβιτς ΩΡΑ  10:00
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Παλαιοπύργου Αστέρας     – Γλύνος Ζησης Ροτσας    – Πετσας
Καλυβίων Καλύβια     – Ταξιάρχες Μισσας Λεωνιδας Κ  – Σταφυλας
Χρυσαυγης Χρυσαυγή  – Ριζαριό Βουτσελας Τσακνης  – Μακρης
Μπάρας Αχιλλέας    – Πετρωτό Κοντινος Τζανης  – Μπαιρακταρης
Λόγγου Λόγγος      – Καρυές Λεωνιδας Σ Αλεξοπουλος  – Καλογριας
Ζάρκου Ζάρκο       – Τζουρτζια Δουλοπουλος Μανασης Μ  – Κωτουλας
Πύργου Πύργος     – Κρήνης Ανδριοπουλος Σκουδριανος  – Τασιοπουλος
Αρδανίου Αρδάνι     – Μεγαλοχώρι Μανασης Νταλουκας   – Κουρεντας
Ρεπό : Αγ Κυριακή
     
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Γοργογυριου Γοργογυρι  – Παλαιομ/ρο Μουστακας Βαρκας   – Γεωργιου
     
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ασπροβάλτου Ασπρόβαλτος  – Ασπροκ/σια Κοντινος Μανασης Μ  – Μπαλας
Γόμφων Γόμφοι    – Τυμφαίος Μπαιρακταρης Θανασουλας  – Ζησης
Αμπελίων Χρυσομηλια  – Ροπωτό Παντος Τσιουλης  – Σκουδριανος
Αγιοφύλλου Αγιοφυλλο  – Πιαλεία Μισσας Κωτουλας  – Τσακνης
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο   – Δροσερό Πετσας Τατσινας   – Καλογριας
Βυτουμας Βυτουμα   – Φιλύρα Βουτσελας Σταφυλας  – Πρεβεντας
Πρίνους Πρίνος     – Λυγαρια Λεωνιδας Σ Μακρης  – Αλεξοπουλος
Οικουμενιου Οικουμένιος  – Πηγη Μανασης Κ Τζανης   – Λεωνιδας Κ
Ρεπό : Αγ Μονη
     
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος
Μπελετσίου Μπελέτσι    – Λιλή Αβρααμ Γεωργακης   – Καπνισης
Δενδροχωρίου Καλλιδένδρι  – Ανταλλάξιμα Γκογκινουδης Καραγκουνης  – Καρατζας
     
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Διαλεχτό Μουστακας Πασσης    – Ποζογλου
Β Ερασιτεχνική 3ς Ομιλος
Μεγαλ/ριου Πατουλια  – Καλαμάκι Καπερωνης Σταματουκος    – Διβανε
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων  – Διαμάντι Ροτσας Κυραντζουλ

Συντάκτης

Άρθρα : 14561
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top