Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » Πρόγραμμα και Διαιτησίες Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Πρόγραμμα και Διαιτησίες Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Δείτε αναλυτικά όλη την ποδοσφαιρική κίνηση στο ερασιτεχνικό του νομού μας

Δείτε αναλυτικά όλη την ποδοσφαιρική κίνηση στο ερασιτεχνικό του νομού μας

ΣΑΒΒΑΤΟ     07– 11 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
ΠΑΙΔΙΚΟ ΩΡΑ  11:00
Σαραγιων Σαραγια  – Καλλιδένδρη Ζησης Τασιοπουλος   – Γκογκινουδης
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – ΑΟΤ (Α) Αλεξοπουλος Πλατσκοβιτς  – Μουστακας
Πύργου Πύργος   – Ακ Αμπελακιων Ρουσι Θανασουλας  – Πιτσακος
Μπαλκουρας Δημητρα Β – Δημητρα Μαρκος Τσουρελας  – Πρεβεντας
Καλαμπακας Μετεωρα  – Ακαδ Δ. Πύλης Πορταικος Σταφυλας Κυραντζουλης – Μαρκοπουλος
Ρεπό : ΑΟΤ (Β)
Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΩΡΑ  15:00
Νεοχωριου Νεοχώρι    – Δήμητρα Χιωτης Βουτσελας  – Τζανης
Γριζάνου Γριζάνο     – Κρ Βρύση Λεωνιδας Μουστακας  – Μανωλης
Καστρακίου Καστράκι  – Πρόδρομος Δουλοπουλος Μανασης Μ  – Πετσας
Πυργετού Πυργετός   – Φήκη Κοντινος  Τσακνης – Κωτούλας
Κηπακίου ΑΕΤ           – Δενδροχώρι Μανουρας Μανασης Κ  – Μανουρας Ν
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι    – Σαραγια Μισσας Αλεξοπουλος  – Τσιουλης
Γοργογυριου Γοργογυρι  – Παραληθαίοι MATAIΩNETAI
Καλαμπακας Μετεωρα   – Πορταικος Παντος  Σταφυλας – Ζήσης

 

ΚΥΡΙΑΚΗ     08 – 11 – 2015

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα   – ΑΟΤ Κυραντζουλης
Εγκ. Ακαδημιας 1 Καλύβια   – Πύργος Πλατσκοβιτς
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Δήμητρα ( Α) Ρουσι
Εγκ. Αγ Γεωργίου Ακ. Αμπελακιων  – Πορταικός Γκογκινουδης
Μπαλκούρας Δήμητρα (Β)  – ΑΟΤ 2011 Μαρκοπουλος
Δενδροχωριου Καλλιδενδρι  – Νεοχώρι Θανασουλας
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα   – Πυργετός Αλεξοπουλος
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Χρυσαυγης Χρυσαυγη   – Γλύνος Χιωτης Πετσας  – Ζησης
Μπαρας Αχιλλέας    – Καλυβια Δουλοπουλος Τζανης – Τσούλης
Λόγγου Λογγος 2012  – Αστερας Ανδριοπουλος Τασιοπουλος  – Καλογριας
Πύργου Πύργος   – Ριζαριο Λεωνιδας Μουστακας  – Ροτσας
Κυριακης Αγ Κυριακής  – Πετρωτό Βουτσελας Σκουδριανος  – Μαρκος
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι   – Καρυες Μισσας Τσακνης  – Μακρης
Αρδανιου Αρδάνι  – Τζουρτζια Κοντινος Σταφυλας  – Μπαιρακταρης
Ρεπό: Κρηνη
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Αμπελιων Χρυσομηλια  – Ασπροκλησια Λεωνιδας Καπερωνης   – Γκογκινουδης
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Γόμφοι Ζησης Ρουσι      – Τασιοπουλος
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Ασπροβαλτος Μαρκος Μουστακας  – Μαρκοπουλος
Βυτουμα Βυτουμας  – Τυμφαίος Πετσας Ροτσας   – Πλατσκοβιτς
Πρίνους Πρίνος   – Ροπωτό Βουτσελας Καλογριας  – Κυραντζουλης
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Πιαλεία Μισσας Μακρης   – Αλεξοπουλος
Πηγης Πηγη     – Δροσερό Κοντινος Τζανης    – Τσακνης
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Φιλύρα Παντος Τσιουλης  – Μπαιρακταρης
Ρεπό : Λυγαρια
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ζαρκου Ζαρκο    – Ταξιάρχες Χιωτης Σταφυλας   – Σκουδριανος

Συντάκτης

Άρθρα : 14499
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top