Δείτε αναλυτικά πρόγραμμα και οι διαιτησίες των Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων του νομού μας
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 – 10 – 2015
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Παιδικό | ΩΡΑ 11:00 | ||
Σαραγίων | Σαραγια – Ακ Αμπελακιων | Ζησης | Μπαλας – Γκογκινουδης |
Φλαμουλιου | ΑΟΤ (Α) – Δημητρα | Αλεξοπουλος | Πρεβεντας – Πλατσκοβιτς |
Δενδροχωριου | Καλλιδένδρη – Πορταικός | Μαρκος | Ζιουτος – Πιτσακος |
Πύργου | Πύργος – ΑΟΤ (Β) | Τοτης | Τσουρελας – Θανασουλας |
Μπαλκούρας | Δήμητρα ( Β ) – Μετεωρα | Ρουσι | Τασιοπουλος – Μαρκοπουλος |
Ρεπό : Φαρκαδόνα | |||
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 15:30 | ||
Καστρακίου | Καστράκι – Δήμητρα | Γρατσανης | Μανασης – Σταφυλας |
Πυργετού | Πυργετός – Γριζάνο | Λεωνιδας | Βουτσελας – Μουστακας |
Κηπακίου | ΑΕΤ – Νεοχωρίου | Παντος | Τατσινας – Μανωλης |
Ελευθ/ριου | Ελευθ/ρι – Κρ Βρύση | Μανασης | Τσακνης – Αλεξοπουλος |
Γοργογυριου | Γοργογυρι – Πρόδρομος | Κοντινος | Νταλουκας – Τζανης |
Καλαμπακας | Μετεωρα – Φήκη | Δουλοπουλος | Κωτουλας – Μακρης |
Πύλης | Πορταικός – Δενδροχωρι | Μισσας | Πετσας – Τσιουλης |
Ριζώματος | Παραληθαίοι – Σαραγια | Χιωτης | Μαρκος – Ζησης |
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 – 10 – 2015
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Προπαιδικό | ΩΡΑ 11:00 | ||
Καλαμπακας | Μετεωρα – Δήμητρα (Α) | Μαρκος | |
Πύργου | Πύργος – Πορταικός | Μαρκοπουλος | |
Φλαμουλίου | ΑΟΤ – ΑΟΤ 2011(γυν) | Ρουσι | |
Εγ. Ακαδημιας | Καλύβια – Νεοχώρι | Θανασουλας | |
Αγ Μονης | Αγ Μονη – Πυργετός | Ζιουτος | |
Ρογγίων | Ακ Αμπελακιων – Φαρκαδόνα | Γκογκινουδης | |
Μπαλκουρας | Δήμητρα (Β) – Καλλιδένδρη | Τοτης | |
Α1 Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Λόγγου | Λόγγος – Γλύνος | Βουτσελας | Σταφυλας – Τασιοπουλος |
Ζάρκου | Ζάρκο – Αχιλλέας | Δουλοπουλος | Χιωτης – Μανασης |
Πύργου | Πύργος – Χρυσαυγη | Ανδριοπουλος | Αλεξοπουλος – Καλογριας |
Αγ Κυριακής | Αγ Κυριακή – Καλύβια | Μανασης | Κωτουλας – Μπαιρακταρης |
Μεγαλ/ριου | Μεγαλ/ρι – Αστέρας | Πετσας | Μουστακας – Μακρης |
Αρδανίου | Αρδάνι – Ταξιάρχες | Μισσας | Τσακνης – Σκονδριανος |
Κρήνης | Κρήνη – Πετρωτό | Λεωνιδας | Ροτσας – Πλατσκοβιτς |
Ράξας | Τζουρτζια – Καρυες | Κοντινος | Νταλουκας – Τζανης |
Ρεπό : Ριζαριό | |||
Α1 Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Κεφαλ/σου | Κεφαλ/σο – Ασπροκλησια | Μανασης | Σκονδριανος – Ρουσι |
Βυτουμα | Βυτουμας – Αγιοφυλλο | Χιωτης | Σταφυλας – Τασιοπουλος |
Πρίνους | Πρίνος – Χρυσομηλια | Λεωνιδας | Ροτσας – Πρεβεντας |
Αγ Μονης | Αγ Μονη – Γόμφοι | Μαρκος | Μουστακας – Τσιουλης |
Πηγης | Πηγη – Ασπροβαλτος | Βουτσελας | Τοτης – Καλογριας |
Οικουμενιου | Οικουμενιος – Τυμφαίος | Μπαιρακταρης | Αλεξοπουλος – Πλατσκοβιτς |
Λυγαριας | Λυγαρια – Πιαλεία | Παντος | Τζανης – Τσακνης |
Φιλύρας | Φιλύρα – Δροσερό | Μισσας | Κωτουλας – Μακρης |
Ρεπό : Ροπωτό |