Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » Το πρόγραμμα και οι διαιτησίες των Ερασιτεχνικών

Το πρόγραμμα και οι διαιτησίες των Ερασιτεχνικών

Δείτε αναλυτικά  πρόγραμμα και οι διαιτησίες των Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων του νομού μας

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    24 – 10 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Σαραγίων Σαραγια   – Ακ Αμπελακιων Ζησης Μπαλας    – Γκογκινουδης
Φλαμουλιου ΑΟΤ (Α)  – Δημητρα Αλεξοπουλος Πρεβεντας  – Πλατσκοβιτς
Δενδροχωριου Καλλιδένδρη  – Πορταικός Μαρκος Ζιουτος   – Πιτσακος
Πύργου Πύργος   – ΑΟΤ (Β) Τοτης Τσουρελας  – Θανασουλας
Μπαλκούρας Δήμητρα ( Β ) – Μετεωρα Ρουσι Τασιοπουλος  – Μαρκοπουλος
Ρεπό : Φαρκαδόνα
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:30
Καστρακίου Καστράκι  – Δήμητρα Γρατσανης Μανασης   – Σταφυλας
Πυργετού Πυργετός   – Γριζάνο Λεωνιδας Βουτσελας   – Μουστακας
Κηπακίου ΑΕΤ          – Νεοχωρίου Παντος Τατσινας     – Μανωλης
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι    – Κρ Βρύση Μανασης Τσακνης     – Αλεξοπουλος
Γοργογυριου Γοργογυρι  – Πρόδρομος Κοντινος Νταλουκας   – Τζανης
Καλαμπακας Μετεωρα   – Φήκη Δουλοπουλος Κωτουλας   – Μακρης
Πύλης Πορταικός  – Δενδροχωρι Μισσας Πετσας   – Τσιουλης
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Σαραγια Χιωτης Μαρκος   – Ζησης

ΚΥΡΙΑΚΗ     25 – 10 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα   – Δήμητρα (Α) Μαρκος
Πύργου Πύργος      – Πορταικός Μαρκοπουλος
Φλαμουλίου ΑΟΤ          – ΑΟΤ 2011(γυν) Ρουσι
Εγ. Ακαδημιας Καλύβια    – Νεοχώρι Θανασουλας
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Πυργετός Ζιουτος
Ρογγίων Ακ Αμπελακιων  – Φαρκαδόνα Γκογκινουδης
Μπαλκουρας Δήμητρα (Β)  – Καλλιδένδρη Τοτης
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λόγγου Λόγγος    – Γλύνος Βουτσελας Σταφυλας   – Τασιοπουλος
Ζάρκου Ζάρκο     – Αχιλλέας Δουλοπουλος Χιωτης       – Μανασης
Πύργου Πύργος   – Χρυσαυγη Ανδριοπουλος Αλεξοπουλος  – Καλογριας
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Καλύβια Μανασης Κωτουλας  – Μπαιρακταρης
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Αστέρας Πετσας Μουστακας  – Μακρης
Αρδανίου Αρδάνι   – Ταξιάρχες Μισσας Τσακνης   – Σκονδριανος
Κρήνης Κρήνη    – Πετρωτό Λεωνιδας Ροτσας   – Πλατσκοβιτς
Ράξας Τζουρτζια  – Καρυες Κοντινος Νταλουκας  – Τζανης
Ρεπό : Ριζαριό
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο   – Ασπροκλησια Μανασης Σκονδριανος   – Ρουσι
Βυτουμα Βυτουμας   – Αγιοφυλλο Χιωτης Σταφυλας  – Τασιοπουλος
Πρίνους Πρίνος        – Χρυσομηλια Λεωνιδας Ροτσας    – Πρεβεντας
Αγ Μονης Αγ Μονη    – Γόμφοι Μαρκος Μουστακας  – Τσιουλης
Πηγης Πηγη          – Ασπροβαλτος Βουτσελας Τοτης    – Καλογριας
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Τυμφαίος Μπαιρακταρης Αλεξοπουλος  – Πλατσκοβιτς
Λυγαριας Λυγαρια   – Πιαλεία Παντος Τζανης   – Τσακνης
Φιλύρας Φιλύρα     – Δροσερό Μισσας Κωτουλας  – Μακρης
Ρεπό : Ροπωτό

Συντάκτης

Άρθρα : 14575
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top