Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Super League » Ποιος σφυρίζει Τρίκαλα-Κέρκυρα

Ποιος σφυρίζει Τρίκαλα-Κέρκυρα

 

Ορίστηκαν οι διαιτητές για τις αναμετρήσεις της FootBALL  League .  Δείτε ποιος σφυρίζει το ματς των Τρικάλων

 

Ο Γιώργος Γιαννουλάκης ( ΕΠΣ Χανίων) ορίστηκε στο ματς των Τρικάλων με βοηθούς τους Γιώργο Πετρίδη ( ΕΠΣ Χίου) και Γιάννη Κοκμοτό ( ΕΠΣ Ρεθύμνου).

Παρασκευή (23/10)

Τρίκαλα – Κέρκυρα (17:30, ΟΤΕ TV)

Διαιτητής: Γιαννουλάκης (Χανίων)-Βοηθοί: Πετρίδης (Χίου), Κοκμότος (Ρεθύμνου)

 

Σάββατο (24/10)

Εργοτέλης – Παναιγιάλειος (15:00, OTE TV)

Διαιτητής: Κοσικίδης (Αθηνών)-Βοηθοί: Ντάλλας (Αθηνών), Δεληθοδωρής (Αθηνών)

 

Πανελευσινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας (16:00)

Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Αχαΐας)-Βοηθοί: Σπανός, Σιδέρης (Αχαΐας)

 

Πανσερραϊκός – Παναχαϊκή (16:00)

Διαιτητής: Γκράνας (Ξάνθης)-Βοηθοί: Χατζημωϋσιάδης, Εμπλιούκ (Ξάνθης)

 

Ολυμπιακός Βόλου – Λαμία (16:00)

Διαιτητής: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)-Βοηθοί: Κύφος (Πιερίας), Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)

 

Ζάκυνθος – Καλλιθέα (16:00)

Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)-Βοηθοί: Μπέτσογλου (Κορινθίας), Καλαμπόκης (Αιτ/νιας)

 

Κισσαμικός – Αχαρναϊκός (16:00)

Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)-Βοηθοί: Κουτσόγιαννος (Αθηνών), Πάγκαλος (Λασιθίου)

 

Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ (18:00, OTETV)

Διαιτητής: Ανούσος (Λακωνίας)-Βοηθοί: Παλαμίδας (Λακωνίας), Νενεκούμης (Αργολίδας)

 

Κυριακή (25/10)

Χανιά – Αγροτικός Αστέρας (15:00)

Διαιτητής: Ανδρονικίδης (Πειραιά)-Βοηθοί: Γεωργακόπουλος, Χαλβατζάκος (Πειραιά)

Ορίστηκαν οι διαιτητές για τις αναμετρήσεις της FootBALL  League .  Δείτε ποιος σφυρίζει το ματς των Τρικάλων

 

Ο Γιώργος Γιαννουλάκης ( ΕΠΣ Χανίων) ορίστηκε στο ματς των Τρικάλων με βοηθούς τους Γιώργο Πετρίδη ( ΕΠΣ Χίου) και Γιάννη Κοκμοτό ( ΕΠΣ Ρεθύμνου).

Παρασκευή (23/10)

Τρίκαλα – Κέρκυρα (17:30, ΟΤΕ TV)

Διαιτητής: Γιαννουλάκης (Χανίων)-Βοηθοί: Πετρίδης (Χίου), Κοκμότος (Ρεθύμνου)

 

Σάββατο (24/10)

Εργοτέλης – Παναιγιάλειος (15:00, OTE TV)

Διαιτητής: Κοσικίδης (Αθηνών)-Βοηθοί: Ντάλλας (Αθηνών), Δεληθοδωρής (Αθηνών)

 

Πανελευσινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας (16:00)

Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Αχαΐας)-Βοηθοί: Σπανός, Σιδέρης (Αχαΐας)

 

Πανσερραϊκός – Παναχαϊκή (16:00)

Διαιτητής: Γκράνας (Ξάνθης)-Βοηθοί: Χατζημωϋσιάδης, Εμπλιούκ (Ξάνθης)

 

Ολυμπιακός Βόλου – Λαμία (16:00)

Διαιτητής: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)-Βοηθοί: Κύφος (Πιερίας), Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)

 

Ζάκυνθος – Καλλιθέα (16:00)

Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)-Βοηθοί: Μπέτσογλου (Κορινθίας), Καλαμπόκης (Αιτ/νιας)

 

Κισσαμικός – Αχαρναϊκός (16:00)

Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)-Βοηθοί: Κουτσόγιαννος (Αθηνών), Πάγκαλος (Λασιθίου)

 

Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ (18:00, OTETV)

Διαιτητής: Ανούσος (Λακωνίας)-Βοηθοί: Παλαμίδας (Λακωνίας), Νενεκούμης (Αργολίδας)

 

Κυριακή (25/10)

Χανιά – Αγροτικός Αστέρας (15:00)

Διαιτητής: Ανδρονικίδης (Πειραιά)-Βοηθοί: Γεωργακόπουλος, Χαλβατζάκος (Πειραιά)

Συντάκτης

Άρθρα : 14568
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top