Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » Πρόγραμμα και Διαιτησίες Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Πρόγραμμα και Διαιτησίες Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Γεμάτο διήμερο έρχεται για το Ερασιτεχνικό του νομού μας. Δείτε το πρόγραμμα αγώνων

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    17 – 10 – 2015  

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Χρυσαυγής Δημητρα Α΄   – Σαραγια(Ακαδημία1) Αλεξοπουλος Πλατσκοβιτς  – Μουστακας
Πυλης Πορταικος  – Ακ Αμπελακιων Μαρκος Τασιοπουλος  – Πρεβεντας
Φλαμουλιου ΑΟΤ (Β)  – Καλλιδενδρι Ζησης Ζιουτος           – Πιτσακος
Καλαμπακας Μετεωρα   – Φαρκαδονα Τοτης Τσουρελας      – Κυραντζουλης
Πύργου Πύργος   – Δημητρα Β΄ Ρουσι Θανασουλας   – Μαρκοπουλος
Ρεπό : ΑΟΤ (Α)
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:30
Μπαλκουρας Δημητρα   – Πυργετός Αρετοπουλος Νιωτη        – Λεωνιδας Κ
Καστρακιου Καστράκι   – ΑΕΤ Μανασης Μουστακας  – Αλεξοπουλος
Γριζανου Γριζάνο     – Ελευθεροχωρι Μισσας Κωτουλας    – Μακρης
Νεοχωριου Νεοχωρι   –  Γοργογυρι Χιωτης Σταφυλας     – Πετσας
Διαβας Κρ Βρυση  – Μετεωρα Κοντινος Τζανης         – Μανασης Μ
Προδρομου Προδρομος  -Πορταικος Παντος Τσακνης       – Τατσινας
Φηκης Φηκη          – Παραληθαιοι Λεωνιδας Σ Μαρκος        – Μανωλης
Σαραγιων Σαραγια     – Δενδροχωρι Δουλοπουλος Βουτσελας   – Ανδριοπουλος

ΚΥΡΙΑΚΗ     18 – 10 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ  11:00
Πυλης Πορταικος   – Μετεωρα Θανασουλας
Κρηνιτσας Τρίκαλα κορίτσια   – Δημητρα (Α) Τοτης
Κρηνης Νεοχωρι     –  Πυργος Αλεξοπουλος
Πυργετού Πυργετος   – ΑΟΤ Ζιουτος
Φαρκαδονας Φαρκαδονα  – Καλύβια(Ακαδημία1) Γκογκινουδης
Δενδροχωριου Καλλιδενδρι  – Αγ Μονη Ζησης
Μπαλκουρας Δήμητρα (Β)-Ακ Αμπελακιων Κυραντζουλης
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια  – Βυτουμας Κοντινος Λεωνιδας Κ  – Καλογριας
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο   – Πρίνος Μπαιρακταρης Νιωτη   – Μουστακας
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Αγ Μονη Δουλοπουλος Σταφυλας  – Τσακνης
Αμπελίων Χρυσομηλια  – Πηγη Χιωτης Μανασης Μ  – Πρεβεντας
Γόμφων Γόμφοι   – Οικουμενιος Λεωνιδας Μακρης  – Τσιουλης
Λεπτοκαρυας Τυμφαιος  – Λυγαρια Μισσας Κωτουλας  – Σκονδριανος
Παλαιομ/ρου Ροπωτό    – Φιλύρα Βουτσελας Τασιοπουλος  – Ρουσι
Πιαλείας Πιαλεία   – Δροσερό Μανασης Νταλουκας  – Τζανης
Ρεπό : Ασπροβαλτος
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Γλύνους Γλύνος        – Ζάρκο Χιωτης Μπαιρακταρης   – Ζησης
Λόγγου Λόγγος    – Πύργος Μισσας Πετσας   – Τοτης
Μπάρας Αχιλλέας   – Αγ Κυριακη Κοντινος Νταλουκας  – Τζανης
Χρυσαυγης Χρυσαυγή   – Μεγαλοχωρι Παντος Τασιοπουλος  – Μαρκος
Καλυβίων Καλυβια   – Αρδάνι Λεωνιδας Μουστακας  – Πλατσκοβιτς
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Κρήνη Ανδριοπουλος Μανωλης  – Τσιουλης
Ριζαριου Ριζαριό   – Τζουρτζια Μανασης Κωτουλας  – Αλεξοπουλος
Πετρωτού Πετρωτό   – Καρυες Βουτσελας Τσακνης  – Καλογριας
Ρεπό : Αστέρας

Συντάκτης

Άρθρα : 14485
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top