Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ » ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ » Με συναγωνισμό η Ποδηλατική Ανάβαση Ελάτης ΦΩΤΟ

Με συναγωνισμό η Ποδηλατική Ανάβαση Ελάτης ΦΩΤΟ

 

Με επιτυχία και πολλές συμμετοχές  πραγματοποιήθηκε η Ποδηλατική Ανάβαση Ελάτης που διοργανώθηκε από το Δήμο Πύλης

podilata (12)

Αν και ταλαιπώρησε όσους θέλησαν να μετακινηθούν με αυτοκίνητα στον ορεινό όγκο , η Ανάβαση Ελάτης που διεξήχθη την Κυριακή είχε μεγάλη αγωνιστική επιτυχία. Οι απονομές έγιναν στο κέντρο της Ελάτης και περιλάμβαναν απονομή επάθλων στους νικητές-τριες των κατηγοριών

podilata (6)

12048658_1628041814125105_742807568_n

podilata (3)

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ 2,3km
1. ΓΙΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ) 6:17’’
2. ΜΑΝΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ) 6:19’’
3. ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ)6:27’’
4. ΝΤΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 6:36’’
5. ΜΕΛΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (Π.Α.Σ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ) 6:55’’
6. ΜΙΧΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) 8:00’’
7. ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 8:09’’
8. ΝΤΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 8:34’’
9. ΓΟΚΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Α.Σ. ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ) 8:44’’
10. ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 9:24’’
11. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΕΑΣ (ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) DNS

ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ 2,3 km
1. ΓΟΚΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Α.Σ. ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ) 5:30’’
2. ΘΕΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 5:32’’
3. ΜΕΛΛΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ) 5:54’’
4. ΜΠΡΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) 7:23’’
5. ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 8:22’’

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3,9km
1. ΝΤΟΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ) 8:03’’
2. ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ) 8:23’’
3. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) 8:44’’
4. ΤΡΕΜΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ (Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 8:47’’
5. ΜΠΡΕΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ) 9:14’’
6. ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ) 9:39’’
7. ΓΟΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) 9:56’’
8. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 10:02’’
9. ΣΟΥΛΙΟΥ ΜΑΤΙΝΑ (ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ) 10:12’’
10. ΜΙΧΑΚΗ ΑΡΕΤΗ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) 12:52’’
11. ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ) 13:07’’
12. ΔΟΥΓΓΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 13:53’’
13. ΤΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ) 14:08’’
14. ΔΟΞΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) 14:32’’
15. ΣΟΥΓΛΙΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ) DNF

ΠΑΙΔΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ 12,9 km
1. ΖΩΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ (ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ) 34:01’’
2. ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 34:21’’
3. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΠΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ) 35:51’’
4. ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ) 36:37’’
5. ΒΟΡΡΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ) 37:32’’
6. ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ (ΠΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ) 39:23’’
7. ΛΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) 41:51’’
8. ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) 42:15’’
9. ΖΤΡΙΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ) 44:16’’
10. ΤΣΙΟΥΚΑΝΤΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ) 46:54’’
11. ΠΑΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ) 51:52’’
12. ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) 54:51’’
13. ΜΗΤΣΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Π.Ο.ΒΟΛΟΣ) 1:04:34’’

ΑΝΔΡΩΝ – ΕΦΗΒΩΝ 12,9 km
1. ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ) 33:31’’
2. ΣΟΥΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ (ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ) 34:20’’
3. ΛΙΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ) 34:22’’
4. ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) 34:49’’
5. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΘΩΜΑΣ (Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 34:50’’ ΕΦΗΒΟΣ
6. ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) 35:52’’
7. ΜΠΑΛΔΙΜΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Π.Ο.ΒΟΛΟΣ) 35:57’’
8. ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΕΚ) 36:04’’
9. ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ) 36:53’’
10. ΖΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ) 37:17’’ ΕΦΗΒΟΣ
11. ΖΔΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ) 37:19’’
12. ΜΠΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ) 38:38’’
13. ΠΑΠΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΊΔΗΣ (ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 38:47’’
14. ΣΚΡΕΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ) 40:23’’
15. ΣΑΛΠΑΔΗΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΡΟΔΟΥ) 40:37’’ ΕΦΗΒΟΣ
16. ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΟΦΠ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 43:07’’
17. ΚΟΥΤΡΟΤΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ) 43:18’’
18. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Π.Ο.ΒΕΛΟΣ) 43:45’’
19. ΠΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΟΦΠ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 44:36’’
20. ΡΟΜΠΟΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (Π.Ο.ΒΟΛΟΣ) 47:00’’
21. ΠΕΤΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ) 50:03’’
22. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΠΟΛ ΛΑΡΙΣΑΣ) 51:53’’
23. ΠΑΛΑΤΖΑΣ ΘΩΜΑΣ (ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 51:54’’
24. ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΠΟΛ ΛΑΡΙΣΑΣ) 52:21’’
25. ΠΑΛΙΚΤΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΠΟΛ ΛΑΡΙΣΑΣ) 52:51’’

ΟΠΕΝ – MASTERS 12,9 km
1. ΜΑΝΟΛΑΡΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 36:18’’
2. ΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 39:38’’
3. ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 40:11’’
4. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 40:22’’
5. ΝΤΡΙΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 41:09’’
6. ΒΑΡΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45:01’’
7. ΖΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 45:38’’
8. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 47:01’’
9. ΜΠΕΡΓΕΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50:51’’
10. ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΣ 51:54’’
11.ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 52:22’’
12. ΑΛΕΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 52:50’’
13. ΧΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 56:30’’
14.ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:04’:58’’
15. ΛΙΑΚΟΥΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:05’:00’’
16. ΠΑΛΙΚΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:19’:00’’
17. ΣΑΡΠΟΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:23’:00’’

Συντάκτης

Άρθρα : 14465
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top