Τον νεοφώτιστο Κισσαμικό θα υποδεχτεί στην πρεμιέρα ο ΑΟΤ ενω την 2η αγωνιστική θα παίξει εκτός με Αγροτικό
Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος που αναμένεται να ξεκινήσει στις 27 Σεπτεμβρίου. Πρώτο Θεσσαλικό ντέρμπι την 6η αγωνιστική με την Αναγέννηση Καρδίτσας εκτός έδρας ενώ αργούν τα ματς με ΑΕΛ και Ολ Βόλου
1η αγωνιστική 18η
Πανελευσινιακός-Παναχαϊκή
ΑΕΛ-Λαμία
Κέρκυρα-Καλλιθέα
Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός
Αν. Καρδίτσας-Αγροτικός Αστέρας
Εργοτέλης-ΑΟ Χανιά
ΑΟ Τρίκαλα-Κισσαμικός
Απόλλων Σμύρνης-Ζάκυνθος
Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου
2η αγωνιστική 19η
ΑΕΛ- Πανελευσινιακός
Παναχαϊκή- Κέρκυρα
Λαμία- Παναιγιάλειος
Καλλιθέα- Αν. Καρδίτσας
Αχαρναϊκός- Εργοτέλης
Αγροτικός Αστέρας -ΑΟ Τρίκαλα
ΑΟ Χανιά -Απόλλων Σμύρνης
Κισσαμικός- Πανσερραϊκός
Ζάκυνθος -Ολυμπιακός Βόλου
3η αγωνιστική 20η
Πανελευσινιακός- Κέρκυρα
Παναιγιάλειος- ΑΕΛ
Αν. Καρδίτσας- Παναχαϊκή
Εργοτέλης- Λαμία
ΑΟ Τρίκαλα- Καλλιθέα
Απόλλων Σμύρνης- Αχαρναϊκός
Πανσερραϊκός -Αγροτικός Αστέρας
Ολυμπιακός Βόλου- ΑΟ Χανιά
Ζάκυνθος- Κισσαμικός
4η αγωνιστική 21η
Παναιγιάλειος- Πανελευσινιακός
Κέρκυρα -Αν. Καρδίτσας
ΑΕΛ -Εργοτέλης
Παναχαϊκή -ΑΟ Τρίκαλα
Λαμία- Απόλλων Σμύρνης
Καλλιθέα -Πανσερραϊκός
Αχαρναϊκός- Ολυμπιακός Βόλου
Αγροτικός Αστέρας- Ζάκυνθος
ΑΟ Χανιά -Κισσαμικός
5η αγωνιστική 22η
Πανελευσινιακός- Αν. Καρδίτσας
Εργοτέλης -Παναιγιάλειος
ΑΟ Τρίκαλα -Κέρκυρα
Απόλλων Σμύρνης- ΑΕΛ
Πανσερραϊκός- Παναχαϊκή
Ολυμπιακός Βόλου- Λαμία
Ζάκυνθος -Καλλιθέα
Κισσαμικός -Αχαρναϊκός
ΑΟ Χανιά- Αγροτικός Αστέρας
6η αγωνιστική 23η
Εργοτέλης -Πανελευσινιακός
Αν. Καρδίτσας- ΑΟ Τρίκαλα
Παναιγιάλειος- Απόλλων Σμύρνης
Κέρκυρα -Πανσερραϊκός
ΑΕΛ- Ολυμπιακός Βόλου
Παναχαϊκή- Ζάκυνθος
Λαμία -Κισσαμικός
Καλλιθέα- ΑΟ Χανιά
Αχαρναϊκός -Αγροτικός Αστέρας
7η αγωνιστική 24η
Πανελευσινιακός- ΑΟ Τρίκαλα
Απόλλων Σμύρνης -Εργοτέλης
Πανσερραϊκός- Αν. Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου- Παναιγιάλειος
Ζάκυνθος- Κέρκυρα
Κισσαμικός- ΑΕΛ
ΑΟ Χανιά- Παναχαϊκή
Αγροτικός Αστέρας -Λαμία
Αχαρναϊκός -Καλλιθέα
8η αγωνιστική 25η
Απόλλων Σμύρνης -Πανελευσινιακός
ΑΟ Τρίκαλα- Πανσερραϊκός
Εργοτέλης- Ολυμπιακός Βόλου
Αν. Καρδίτσας -Ζάκυνθος
Παναιγιάλειος- Κισσαμικός
Κέρκυρα -ΑΟ Χανιά
ΑΕΛ -Αγροτικός Αστέρας
Παναχαϊκή -Αχαρναϊκός
Λαμία -Καλλιθέα
9η αγωνιστική 26η
Πανελευσινιακός -Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου -Απόλλων Σμύρνης
Ζάκυνθος- ΑΟ Τρίκαλα
Κισσαμικός -Εργοτέλης
ΑΟ Χανιά -Αν. Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας -Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός- Κέρκυρα