Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΤ » Διαιτησίες αγώνων Β’ ΕΠΣ και Τζούνιορς

Διαιτησίες αγώνων Β’ ΕΠΣ και Τζούνιορς

Περιορισμένη πλέον η αγωνιστική δράση στο ερασιτεχνικό του νομού μας με ματς Β ΕΠΣΤ και Τζούνιορς. Δείτε το πρόγραμμα

Περιορισμένη πλέον η αγωνιστική δράση στο ερασιτεχνικό του νομού μας με ματς Β ΕΠΣΤ και Τζούνιορς. Δείτε το πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ   23 / 05 / 2015

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR   ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου ΑΕΤ        – Ακαδημια 1 Αλεξόπουλος
Φλαμουλίου Μπελετσι  – Δήμητρα (Α) Ζιουτος
Μπαλκουρας Δημητρα (Β)  – Καλλιδένδρη Ρουσι
Εγκ. Ασκληπιου ΑΟΤ (Β)  – ΑΟΤ (Α) Τσουρελας
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων  – Νεοχώρι Τοτης
Φαρκαδόνα  – Σαράγια 0-3
Ρεπό : Πύργος
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΩΡΑ  11:00
Πύργου Πύργος    – Μετεωρα Μανωλης  
   
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος 17η        ΩΡΑ  17:30
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο     – Μπελετσι Αλεξόπουλος Λαρεντζακης   – Γαλανης
Λιλής Λιλή                – Γόμφοι Μουστακας Μανασης Μ  – Τσακνης
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος 17η       ΩΡΑ  17:30
Διαλεχτού Διαλεχτό    – Αγιοφυλλο Αβρααμ Μπαμπαλης   – Γκαμπετας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  24.05.2015

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR   ΩΡΑ  11:00
Σαραγίων Σαράγια    – Μπελετσι Καπερωνης
Πύργου Πύργος     – Δήμητρα (Β) Καλογριας  
Μπαλκουρας Δήμητρα (Α)  – ΑΟΤ (Β) Σταφυλας  
Δενδροχωριου Καλλιδένδρη  – Νεοχωρι Μάρκος  
Εγκ. Ασκληπιου ΑΟΤ (Α)  – Ακ. Αμπελακιων Πλατσκοβιτς
Φαρκαδόνα   – ΑΕΤ 0-3
Ρεπό : Ακαδημια 1
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος        ΩΡΑ  17:30
Ρογγιων Ασπρόβαλτος   – Μεγάρχη Μουστακας Φραγκακης   – Μητσογιαννη
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ  17:30
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο   – Αγ Μονη Χιωτης Μανασης   – Τσακνης
Φωτεινού Φωτεινό     – Ακ. Αμπελακιων Ανδριοπουλος Σταφυλας     – Καπερωνης Ν
     
Β Ερασιτεχνική                       3ος Ομιλος                ΩΡΑ  17:30
Πετροπόρου Πετρόπορος   – Χρυσαυγή Μπαιρακταρης Σκεντος   – Σπαλας
     
24.05.2015 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ ΩΡΑ  17:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Βουτσελας Αλεξόπουλος     – Αβρααμ

 

Συντάκτης

Άρθρα : 18592
Scroll to top