Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΤ » Οι διαιτησίες και πρόγραμμα Σαββατοκύριακου

Οι διαιτησίες και πρόγραμμα Σαββατοκύριακου

Με ματς Β Ερασιτεχνικής  και αναμετρήσεις Τζούνιορς περιορίζεται πλέον η ποδοσφαιρική δράση στο νομό μας Δείτε τα αποτελέσματα

141710147840_lrg

 

Με ματς Β Ερασιτεχνικής  και αναμετρήσεις Τζούνιορς περιορίζεται πλέον η ποδοσφαιρική δράση στο νομό μας Δείτε τα αποτελέσματα

ΣΑΒΒΑΤΟ   09 / 05 / 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR   ΩΡΑ  11:00
Κηπακιου ΑΕΤ     – Καλλιδενδρη Μπαλας
Μπαλκουρας Δημητρα (Α)  – ΑΟΤ (Α) Τσουρελας
Πύργου Πύργος      – Ακ Αμπελακιων Ρουσι
Σαραγιων Σαραγια    – Νεοχωρι Σταφυλας
Εγκ Ακαδημιας Ακαδημια  1  – ΑΟΤ (Β) Καπερωνης
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα   – Δημητρα (Β) Αλεξοπουλος
Ρεπό : Μπελετσι
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Γόμφων Γόμφοι      – Ασπροβαλτος Βουτσελας Αλεξόπουλος  – Καπερωνης Ν
Λιλής Λιλή          – Ροπωτό Χιωτης Τσακνης   – Σταφυλας
 
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος  
Διαλεχτού Διαλεχτό       – Βασιλική Αβρααμ Σκρετας  – Σκεντος
             Φ Ι Λ Ι Κ Ο ΩΡΑ  18:00
Ελευθεροχωριου Ελευθεροχώρι   – Φήκη Μανασης Κ Ανδριοπουλος  – Μανασης Μ

ΚΥΡΙΑΚΗ  10.05.2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR   ΩΡΑ  11:00
Μπαλκουρας Δημητρα (Α)  – ΑΕΤ Καλογριας
Δενδροχωριου Καλλιδενδρη  – Πύργος Μπαλας  
Εγ Ασκληπιου ΑΟΤ (Α)  – Σαραγια Καπερωνης  
Ρογγίων Ακ Αμπελακιων  – Ακαδημια 1 Ζησης  
Νεοχωριου Νεοχώρι   – Φαρκαδόνα Αλεξοπουλος  
Μπαλκουρας Δημητρα (Β)  – Μπελετσι Πλατσκοβιτς
Ρεπό : ΑΟΤ (Β)
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος
Μεγαρχης Αν Μεγαρχης   – Μεγάρχη Αλεξοπουλος Σπαλας   – Σκεντος
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο    – Φωτεινο Βουτσελας Σκρετας   – Πουλιανιτης
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο      – Ακ Αμπελακιων Μανασης Κ Μαρκος    – Ζησης
Αγ Μονης Αγ Μονη       – Θεόπετρα Μανασης Μ Καταβουτας   – Σεκαι
   
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Πηνειάδας Πηνειάδα   – Χρυσαυγή Χιωτης Καψουρας   – Ρουσι
Αγ Κυριακής Αστέρας     – Πατουλια Αβρααμ Λεωνιδας    – Μαρ/λος

 

Συντάκτης

Άρθρα : 18535
Scroll to top