Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΤ » Διαιτησίες αγώνων Ερασιτεχνικού

Διαιτησίες αγώνων Ερασιτεχνικού

Δειτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τις διαιτησίες του διημέρου

ΣΑΒΒΑΤΟ   02 / 05 / 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Α1  Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:30
Ράξας Ράξα         – Ζάρκο Σταφυλας Ανδριοπουλος   – Μπαιρακταρης
Γριζάνου Γριζανο    – Ταξιάρχες Κουτσαγιας Τσακνης   – Ροτσας
Πετρωτού Πετρωτό  – Καρυες Παντος Τσιουλης   – Τατσινας
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Τζουρτζια Μισσας Νιωτη        – Κωτουλας
Ριζαριου Ριζαριό     – Οικουμενιος Μανασης Κ Νταλουκας  – Τζανης
Κρήνης Κρήνη       – Γλύνος Δουλοπουλος Πετσας    – Καπερωνης Ν
Αρδανιου Αρδάνι     – Διαμαντι Μανασης Μ Τασιοπουλος  – Πρεβεντας
Νεοχωριου Νεοχώρι   – Λόγγος Αλεξόπουλος Ζήσης    – Μάρκος
  Απόστολοι  – Κηπάκι 0-3αα  
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:30
Βασιλικής Βασιλική   – Αγ Μονη Κοντινος Γαντζουλας   – Ρουσι
Αγιοφύλλου Αγιοφυλλο  – Λεπτοκαρυα Αβρααμ Σκρετας  – Σπαλας
Ρογγίων Ακ Αμπελακιων  – Θεόπετρα Χιωτης Τοτης    – Τσουρελας
Φωτεινου Φωτεινό    – Διαλεχτό Μουστακας Πουλιανιτης  – Σκεντος
       
  Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:30
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Πηνειάδα Βουτσελας Μανωλης   – Καλογριας
       

ΚΥΡΙΑΚΗ  03.05.2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ    11:00
Μεγαλ/ριου Πατουλιά      – Χρυσαυγή Αλεξόπουλος Σκρετας     – Σκεντος
       
  Α1  Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:30
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια  – Κεφαλ/κος Καπερωνης Τσακνης   – Τατσινας
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος   – Ελευθ/ρι Μανασης Κ Τζανης    – Κωτουλας
Δενδροχωριου Δενδροχώρι  – Φωτάδα Δουλοπουλος Νιωτη     – Γαντζουλας
Προδρόμου Πρόδρομος   – Λυγαρια Παντος Αλεξοπουλος  – Σταφυλας
Πιαλείας Πιαλεία        – Χρυσομηλια Μισσας Χιωτης    – Μακρης
Φιλύρας Φιλύρα        – Ανταλλάξιμα Βουτσελας Τσιουλης  – Ροτσας
Γάβρου Πανχασιακος  – Γοργογυρι Ανδριοπουλος Τοτης    – Καλογριας
Βυτουμας Βυτουμα   – Δροσερό Κουτσαγιας Πετσας   – Ρουσι
Πρίνους Πρίνος      – Πηγη Μουστακας Μανασης Μ  – Καπερωνης Ν
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:30
Βαλτινου Ασπρόβαλτος  – Λιλή Μπαιρακταρης Μανωλης   – Καψουρας
Διαλεχτού Μεγάρχη  – Μπελέτσι Αβρααμ Πουλιανιτης  – Σπαλας
       
              ΦΙΛΙΚΟ        ΩΡΑ   17:00
Φαρκαδόνας Φαρκαδονα  – Αμπελωνιακος Κοντινος Ζησης   – Μαρκος

Συντάκτης

Άρθρα : 18554
Scroll to top