Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΤ » Διαιτησίες ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Διαιτησίες ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Δειτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τις διαιτησίες των αναμετρήσεων του Σαββατοκύριακου στα ερασιτεχνικά του νομού μας

 

 

gorgogiri-10-822x512ΣΑΒΒΑΤΟ   25 / 04 / 2015

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR  Πρωτάθλημα      ΩΡΑ   11:00
Κηπακιου ΑΕΤ    – ΑΟΤ  (Β) Καλογριας
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Δημητρα (Β) Αλεξόπουλος
Ρογγιων Ακ. Αμπελακιων  – Μπελετσι Σταφυλας
Δενδροχωριου Καλλιδένρη  – Φαρκαδόνα Ζήσης
Μπαλκουρας Δήμητρα  (Α)  – Ακαδημια 1 Ρουσι
Πύργου Πύργος    – Σαραγια Καπερωνης Ν
Ρεπό : ΑΟΤ  (Α)
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΩΡΑ   14:00
Δημ Τρικαλων Τρικαλα   – Γιαννιτσα Μουστακας Αλεξόπουλος   – Σταφυλας
Α  Ερασιτεχνική   ΩΡΑ   16:30
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – Μετεωρα Γρατσανης Νιωτη       – Χιωτης
Α1  Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:30
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος   – Τυμφαίος Παντος Τσιουλης     – Ροτσας
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια  – Δενδροχωρι Μανασης Κ Τσακνης      – Καλογριας
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι   – Πρόδρομος Κοντινος Νταλουκας  – Τζανης
Φωτάδας Φωτάδα    – Πιαλεία Μανασης Μ Γκογκινουδης  – Τασιοπουλος
Λυγαριας Λυγαρια   – Φιλύρα Κουτσαγιας Τατσινας     – Πετσας
Αμπελιων Χρυσομηλια  – Πανχασιακος Βουτσελας Πλατσκοβιτς   – Μπαλας
Διαλεχτού Ανταλλάξιμα – Βυτουμας Δουλοπουλος Ρουσι         – Αβρααμ
Γοργογυριου Γοργογυρι  – Πρίνος Μπαιρακταρης Ζήσης        – Μάρκος
Πηγης Πηγη          – Δροσερό Γαντζουλας Αλεξόπουλος   – Σταφυλάς
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:30
Λιλης Λιλη        – Παλαιομ/ρο Μουστακας Σκρετας    – Πουλιανιτης
Αγ Βης/να Ροπωτό   – Ασπροβαλτος Μισσας Κωτουλας   – Μακρης

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  26.04.2015

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR  Πρωτάθλημα      ΩΡΑ   11:00
Νεοχωριου Νεοχωρι    – ΑΕΤ Πλατσκοβιτς
Εγ Ασκληπιου ΑΟΤ  (Β)  – Ακ Αμπελακιων Καπερωνης
Μπαλκουρας Δήμητρα (Β)  – ΑΟΤ (Α) Ρουσι
Φλαμουλιου Μπελετσι   – Καλλιδενδρη Ζησης
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα   – Πύργος Αλεξοπουλος
Εγ. Ακαδημιας Ακαδημια 1  – Σαραγια Ζιουτος
Ρεπό : Δήμητρα (Α)
Β Ερασιτεχνική                        3ος Ομιλος      ΩΡΑ   11:00
Μεγαλ/ριου Πατουλια    – Αγ Κυριακή Αβρααμ Σκρετας     – Σκεντος
Α1  Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:30
Κηπακίου Κηπάκι    – Ράξα Δουλοπουλος Κυραντζουλης  – Καπερωνης Ν
Ζάρκου Ζάρκο      – Πετρωτό Χιωτης Ρουσι           – Πλατσκοβιτς
Ταξιαρχών Ταξιάρχες   – Μεγαλοχωρι Κοντινος Μπαιρακταρης  – Πετσας
Καρυων Καρυες       – Ριζαριό Μανασης Κ Νιωτη          – Μανωλης
Κρηνιτσας Τζουρτζια   – Κρήνη Μουστακας Τζανης         – Τασιοπουλος
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Αρδανι Μανασης Μ Σταφυλας     – Καλογριας
Γλύνους Γλύνος    – Νεοχωρι Μισσας Κωτουλας    – Πρεβεντας
Λόγγου Λόγγος 2012  – Διαμαντι  Γαντζουλας Γκογκινουδης  – Καψουρας
Απόστολοι  – Γριζάνο 0-3
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:30
Διαλεχτού Διαλεχτό    – Λεπτοκαρυα Αβρααμ Σπαλας      – Σκεντος
Βασιλικής Βασιλική    – Φωτεινό Βουτσελας Ζήσης        – Ζιουτος
Αγ Μονης Αγ Μονη    – Ακ Αμπελακιων Κουτσαγιας Τσακνης    – Τατσινας
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο   – Αγιοφυλλο Παντος Τσιουλης  – Ροτσας
Β Ερασιτεχνική                        3ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:30
Χρυσαυγής Χρυσαυγή   – Φανερωμενη Αλεξόπουλος Σκρετας    – Πουλιανιτης

Συντάκτης

Άρθρα : 18512
Scroll to top