Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

diaititis_550_355

Δράση σε όλα τα μέτωπα το Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ   18 / 04 / 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  JUNIOR  Πρωτάθλημα        ΩΡΑ   11:30
Κηπακίου ΑΕΤ     – Μπελετσι Ζιουτος  
Λογγακίου ΑΟΤ (β)  – Φαρκαδόνα Καπερωνης  
Νεοχωρίου Νεοχώρι  – Ακαδημια 1 Αλεξοπουλος  
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων  – Σαραγια Τσουρελας  
Λογγακίου ΑΟΤ  (α)  – Πύργος Ρουσσι  
Δενδροχωριου Καλλιδένδρη   – Δήμητρα (α) Τοτης  
  Ρεπό: Δήμητρα (β)    
       
  Α  Ερασιτεχνική        ΩΡΑ   16:30
Σαραγίων Σαραγια     – Καλυβια Κοντινος Μανασης  Μ  – Μακρης
Πυργετου Πυργετός   – Πορταικος Μανουρας Αλεξόπουλος  – Μουστακας
Καλαμπακας Μετεωρα    – Αχιλλεας Μανασης Κ Τσακνης   – Κωτουλας
Πυργου Πύργος       – Σαρακίνα Κουτσαγιας Νταλουκας  – Κουρεντας
Καστρακίου Καστράκι   – Περιστερα Μισσας Πετσας    – Καλογριας
Μπαλκούρας Δήμητρα    – Κρ Βρύση Χιωτης Γαντζουλας   – Βουτσελας
Αγ Μονης Αμπελακια  – Παραληθαίοι Δουλοπουλος Λεωνιδας  – Τατσινας
Κηπακίου ΑΕΤ            – Φήκη Παντος Σταφυλας   – Τοτης
  Ρεπό : Φαρκαδόνα    
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:30
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο  – Ροπωτό Μπαιρακταρης Μαρκος    – Ζησης
Γόμφων Γόμφοι    – Μπελετσι Γκογκινουδης Σκεντος   – Σπαλας
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:30
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο    – Διαλεχτό Αβρααμ Πουλιανιτης  – Καταβουτας
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα – Βασιλικη Ροτσας Ανδριοπουλος   – Πρεβεντας
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:30
Αγ Κυριακής Αστερας        – Χρυσαυγή Τσιουλης Τζανης    – Λεωνιδας Κ
       

                ΚΥΡΙΑΚΗ  19.04.201

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  JUNIOR  Πρωτάθλημα        ΩΡΑ   11:30
Μπαλκουρας Δήμητρα   (β)   – ΑΕΤ Τσουρελας  
Φλαμουλίου Μπελετσι   – ΑΟΤ  (β) Ζησης  
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – Ακ. Αμπελακιων Πλατσκοβιτς  
Εγκ Ακαδημιας Ακαδημια  1  – ΑΟΤ  (α) Καπερωνης  
Σαραγιων Σαραγια   – Καλλιδένδρη Ζιουτος  
Πύργου Πύργος   – Δήμητρα (α) Ρουσσι  
  Ρεπό :Νεοχώρι    
       
  Α1  Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   11:00
Γριζανου Γριζάνο    – Κηπακι Παντος Μακρης     – Τσιουλης
Πετρωτού Πετρωτό   – Ράξα Κοντινος Νιωτη        – Καψουρας
 Ριζαριού Ριζαριό    – Ζάρκο Καπερωνης Κουρεντας  – Μανασης Μ
Κρήνης Κρήνη     – Ταξιάρχες Δουλοπουλος Ροτσας       – Τασιοπουλος
Αρδανίου Αρδάνι    – Καρυες Βουτσελας Μουστακας  – Μανωλης
Νεοχωρίου Νεοχώρι   – Τζουρτζια Χιωτης Αλεξοπουλος  – Τσακνης
Λόγγου Λόγγος 2012  – Αγ Οικουμενιος Μισσας Κωτουλας  – Καλογριας
Αγ Κυριακής Διαμάντι  – Γλύνος Λεωνιδας Κυραντζουλης  – Μπαλας
  Μεγαλ/ρι  – Απόστολοι 3-0αα  
       
  Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος      ΩΡΑ   11:00
Πετροπόρου Πετροπορος   – Πηνειάδα Αβρααμ Σπαλας  – Σκρετας
       
  Α1  Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:30
Δενδροχωρίου Δενδροχώρι   – Κεφαλ/κος Κουτσαγιας Νιωτη       – Τατσινας
Προδρόμου Πρόδρομος   – Τυμφαίος Μανασης Κ Σταφυλας   – Καψουρας
Πιαλείας Πιαλεία        – Ασπροκλησια Λεωνιδας Ρουσι         – Τασιοπουλος
Φιλύρας Φιλύρα         – Ελευθ/ρι Παντος Κωτουλας  – Τσιουλης
Γάβρου Πανχασιακος  – Φωτάδα Βουτσελας Καπερωνης  – Καλογριας
Βυτουμας Βυτουμας   – Λυγαρια Μανασης Μ Γαντζουλας  – Μπαλας
Πρίνους Πρίνος   – Χρυσομηλιά Μισσας Τοτης      – Τσουρελας
Μουριας Δροσερό   – Γοργογυρι Κοντινος Πετσας   – Μανωλης
Πηγης Πηγη       – Ανταλλάξιμα Καπερωνης Αβρααμ    – Ζιουτος
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:30
Μεγάρχης Αν. Μεγαρχης  – Λιλη Γκογκινουδης Σκρετας    – Σπαλας
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:30
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο   – Θεόπετρα Μουστακας Πλατσκοβιτς   – Πρεβεντας
Φωτεινού Φωτεινό   – Αγ Μονη Μπαιρακταρης Μαρκος   – Ζησης
       
  Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:30
Φανερωμενης Φανερωμενη  – Αγ Κυριακή Ροτσας Πουλιανιτης  – Καταβουτας
       

Συντάκτης

Άρθρα : 18589
Scroll to top