Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ » Σε 3 τελικούς οι ομάδες της Δήμητρας σε ένα τα Μετέωρα

Σε 3 τελικούς οι ομάδες της Δήμητρας σε ένα τα Μετέωρα

 Οι ομάδες της Δημητρας προκρίηκαν σε 3 τελικούς για θέσεις 1-2 ενώ και τα προτζούνιορ των Μετεώρων θα παίξουν σε τελικό

SONY DSC

 

Με την διεξαγωγή των αγωνων της δεύτερης ημέρας δημιουργήθηκαν τα ζευγάρια των σημερινών αγώνων κατάταξης στο τουρνουά της Δήμητρας. Οι ομάδες της Δημητρας προκρίηκαν σε 3 τελικούς για θέσεις 1-2 ενώ και τα προτζούνιορ των Μετεώρων θα παίξουν σε τελικό

 Δειτε τα αποτελέσματα και τα ζευγάρια των τελικών

 

ΠΑΙΔΙΚΟ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΙ

Προμηθέας Στυλίδας – Ηρακλής 0-3

Κορομπλίδης, Αβραμίδης, Πιτσίλης

Δήμητρα Β’ – Τοξότης 1-2

Πέσιος – Γουδάς, Ζαχαράκης

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Προμηθέας Στυλίδας – Τοξότης 0-2

Ζαχαράκης, Παπατριανταφύλλου

Ηρακλής – Δήμητρα 1-1

Αβραμίδης – Νάκος

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Τοξότης

9

3

0

0

7

3

2

Ηρακλής

4

1

1

1

6

4

3

Προμηθέας Στ.

3

1

0

2

1

5

4

Δήμητρα Β”

1

0

1

2

2

4

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΠΡΩΙ

Δήμητρα Α’ – Ρέθυμνο 11-1

Μαγκλάρας 2, Τάκος, Μπακάλης 5, Τσοτσόλας, Ράγιας 2 – Μανταδάκης

Δόξα Δράμας – Ηφαιστος 1-0

Τζήμος

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Ρέθυμνο – Ηφαιστος 1-5

Τάκα- Ζαγκαρέτος, Γαβαλίδης 4

Δήμητρα Α’ – Δόξα Δράμας 3-1

Γκουγκουστάμος, Ζαρίδας, Τσότσολας – Τσελεμπής

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Δήμητρα Α”

9

3

0

0

20

1

2

Δόξα Δράμας

6

2

0

1

9

3

3

Ηφαιστος

3

1

0

2

5

8

4

Ρέθυμνο

0

0

0

3

1

23

 

 Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΙ

Μαγνησιακός – Γιαννιτσά 1-2

Κωτούλας – Ροϊδης, Καμτσείκης

Κηφισιά – ΠΑΟΔ 6-0

Κατσέρης 2, Χανιώτης, Σκιαφαρίκας, Χρυσίνας, Πολυδωρόπουλος

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Γιαννιτσά – ΠΑΟΔ  9-0

Μιχαηλίδης, Τσιάκαλος 5, Παπαδόπουλος, Φώττος, Καμτσείκης

Κηφισιά – Μαγνησιακός 1-0

Καρβέλας

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Γιαννιτσά

9

3

0

0

13

1

2

Κηφισιά

6

2

0

1

7

2

3

Μαγνησιακός

3

1

0

2

6

5

4

ΠΑΟΔ

0

0

0

3

2

20

 

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΤΕΡΜ.
Μπακάλης Δήμητρα Α”

6

Κωτούλας Μαγνησιακός

5

Τσιάκαλος Γιαννιτσά

5

Αβραμίδης Ηρακλής

4

Γαβαλίδης Ηφαιστος

4

Ζαχαράκης Τοξότης

4

Τάκος Δήμητρα Α”

4

Τζήμος Δόξα Δράμας

4

Μαγκλάρας Δήμητρα Α”

3

 

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΘΕΣΕΙΣ: 11 -12

Γηπ. Στάδιο Τρικάλων (9 π.μ): Δήμητρα Β’ – ΠΑΟΔ

ΘΕΣΕΙΣ: 9 -10

Γηπ. Στάδιο Τρικάλων(10.30 π.μ): Προμηθέας Στ. – Ρέθυμνο

Θέσεις 7-8

Γηπ. Μπαλκούρα 1 (10.30 π.μ): Μαγνησιακός – Ηφαιστος

Θέσεις 5-6

Γηπ. Μπάρας: (12 μ.μ): Κηφισιά – Ηρακλής

Θέσεις 3-4

Γηπ. Στάδιο Τρικάλων(12 μ.μ): Τοξότης- Δόξα Δράμας

ΤΕΛΙΚΟΣ

Γηπ. Μπαλκούρας 3 (1.30 μ.μ): Δήμητρα – Γιαννιτσά

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΙ

ΠΑΟΔ – Τοξότης 3-0

Βιολίδης, Κούδρογλου 2

Δήμητρα Α’ Μαγνησιακός Β. 5-1

Καρακώστας 4, Γριζανίτης – Μπαλλάς

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Δήμητρα Α’ – Τοξότης 9-0

Γατζούλας, Καρακώστας 3, Κοβίνας, Παπαδάκος, Καρακώστας Β., Τζιμέλης 2

Μαγνησιακός Β – ΠΑΟΔ 3-6

Σιμπέρι 2, Μπαλλάς1- Μητρούδης 2, Σκαράς  Κούδρογλου 2 Σταυρακάκης

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Δήμητρα Α”

9

3

0

0

16

2

2

ΠΑΟΔ

6

2

0

1

10

5

3

Τοξότης

3

1

0

2

2

13

4

Μαγνησιακός Β”

0

0

0

3

5

13

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΙ

Προμηθέας Στυλίδας – Μαγνησιακός Α’ 0-5

Ταυλαρίδης, Ταρέ, Πασχάλης, Μυλωνάς 2

Μετέωρα – Δήμητρα Β’ 1-0

Σινάνης

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Προμηθέας Στυλίδας- Δήμητρα Β. 1-0

Βαρυπατής

Μετέωρα- Μαγνησιακός Α’0-4

Τσιαπράζης, Δοδοντσίδης, Πασχάλης, Μυλωνάς

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Μαγνησιακός Α”

9

3

0

0

13

0

2

Μετέωρα

6

2

0

1

4

4

3

Προμηθέας Στ.

3

1

0

2

1

8

4

Δήμητρα Β”

0

0

0

3

0

6

 

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΙ

Γιαννιτσά – ΑΟΤ 6-0

Κουτσάκης, Κώστας, Παπαδόπουλος 2, Ζαρμπής, Κουρσταλέλης

Κηφισιά – Βουτυρίτσας 1-0

Καφούνης

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Γιαννιτσά – Βουτυρίτσας 4-2

Χαρμάνας, Πέλκας, Παπαδόπουλος, Ζαρμπής – Μαρικούδης 2

Κηφισιά – ΑΟΤ 5-1

Κίτσος, Μπαντράνης 2, Δασκαλάκης, Γιαννακόπουλος – Σκέμπι

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Γιαννιτσά

9

3

0

0

12

3

2

Κηφισιά

6

2

0

1

7

3

3

Βουτυρίτσας

3

1

0

2

5

6

4

ΑΟΤ

0

0

0

3

2

14

 

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΤΕΡΜ.
Καρακώστας Θ Δήμητρα Α

8

Μυλωνάς Μαγνησιακός Α

4

 

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΘΕΣΕΙΣ: 11 -12

Γηπ. Μπάρας (9 π.μ): ΑΟΤ – Μαγνησιακός

ΘΕΣΕΙΣ: 9 -10

Γηπ. Μπαλκούρας 1:(10.30 π.μ):Τοξότης – Δήμητρα Β’

Θέσεις 7-8

Γηπ. Μπάρας (10.30 π.μ): Προμηθέας Στυλίδας- Βουτυρίτσας

Θέσεις 5-6

Γηπ. Μπαλκούρας 3: (9 π.μ): Κηφισιά – Μετέωρα

Θέσεις 3-4

Γηπ. Μπαλκούρας 1 (12 μ.μ): Γιαννιτσά- ΠΑΟΔ

ΤΕΛΙΚΟΣ

Γηπ. Μπαλκούρας 3 (12 μ.μ): Δήμητρα – Μαγνησιακός Α’

 

 

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΙ

Δήμητρα Α’ – ΠΑΟΔ 0-4

Κούδρογλου 3, Σταματόγλου

Κηφισιά – Προμηθέας Στυλίδας 5-0

Καππάς 2, Ριζόπουλος, Τσαπάρας 2

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Δήμητρα Α’ – Προμηθέας Στυλίδας 6-0

Πολύμερος 2, Παπαδογεώργος, Ρουμπιές, Καλαμαράς 2

Κηφισιά- ΠΑΟΔ 5-4

Πέτρου, Ζαράγκας 2, Ριζόπουλος, Τσαπάλας –Αρναουτόπουλος, Κουδρόγλου 2, Τελλίδης

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

 

1

ΠΑΟΔ

6

2

0

1

15

5

2

Κηφισιά

6

2

0

1

10

6

3

Δήμητρα Α”

6

2

0

1

8

4

4

Προμηθέας Στ.

0

0

0

3

0

18

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΙ

Γιαννιτσά – Βουτυρίτσας 8-0

Μαρούκας, Χατζηαλεξιάδης, Ζαρμπής, Μουχτάρης 5

ΑΟΤ – Προμηθέας Λάρισας 1-3

Φαγκρίδας – Χριστόπουλος, Ζαρκάδης 2

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Βουτυρίτσας – Προμηθέας Λάρισας 3-0

Πατούνας, Δελημίτρος, Ντίνας

ΑΟΤ – Γιαννιτσά 1-6

Παπαγιάννης – Ζαρμπής 3, Μουχτάρης 2, Τζιότζιος

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Γιαννιτσά

9

3

0

0

24

1

2

Βουτυρίτσας

6

2

0

1

5

9

3

Προμηθέας Λ.

3

1

0

2

3

14

4

ΑΟΤ

0

0

0

3

3

11

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΙ

Δήμητρα Β’ – Τοξότης 2-2

Γαλάνης, Ράντσι – Χουδής2

Δόξα Δράμας – ΠΑΟΔ Β’ 11-0

Λεπίδης, Παπαδόπουλος, Ιορδανίδης 5, Συμεωνίδης, Ομηλιάδης 3

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Δήμητρα Β’ – Δόξα Δράμας 0-13

Παπαδόπουλος 2, Γιαννάκης, Μαλουμίδης, Ιορδανίδης 4, Μουρατίδης 2, Αγγελακόπουλος 2, Ομηλιάδης

Τοξότης – ΠΑΟΔ 4-1

Αθάνατος, Γκόλτσος, Τσιάρας, Πύρρος – Σαβίδης

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Δόξα Δράμας

9

3

0

0

28

0

2

Τοξότης

4

1

1

1

6

7

3

Δήμητρα Β”

4

1

1

1

8

16

4

ΠΑΟΔ Β”

0

0

0

3

2

21

 

 

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΤΕΡΜ.
Μουχτάρης Γιαννιτσά

12

Ιορδανίδης Δόξα Δράμας

11

Κουδρόγλου ΠΑΟΔ Α”

9

 

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΘΕΣΕΙΣ: 11 -12

Γηπ. Μπαλκούρας (9 π.μ): Προμηθέας Στ. – ΠΑΟΔ Β’

ΘΕΣΕΙΣ: 9 -10

Γηπ. Μπαλκούρας(9 π.μ): Δήμητρα Β’ -ΑΟΤ

Θέσεις 7-8

Γηπ. Μπαλκούρα  (10.20 π.μ): Δήμητρα Α’ – Προμηθέας Λ.

Θέσεις 5-6

Γηπ. Μπαλκούρας: (10.20 μ.μ): Κηφισιά – Τοξότης

Θέσεις 3-4

Γηπ. Μπαλκούρας (11.30 π.μ):ΠΑΟΔ – Βουτυρίτσας

ΤΕΛΙΚΟΣ

Γηπ. Μπαλκούρας  (11.30 μ.μ): Δόξα Δράμας – Γιαννιτσά

 

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΙ

Δήμητρα Α’ – ΑΟΤ 1-1

Βατής – Σάββας

ΠΑΟΔ – Προμηθέας Λ. 1-0

Λουμπένο

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Δήμητρα Α’ – ΠΑΟΔ Α’ 4-1

Καλέτσης 2, Βατής, Σφυρλίδας

ΑΟΤ – Προμηθέας Λ. 0-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Δήμητρα Α”

7

2

1

0

9

5

2

ΠΑΟΔ

4

1

1

1

2

4

3

ΑΟΤ

3

0

3

0

1

1

4

Προμηθέας Λ.

1

0

1

2

3

5

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΙ

Δήμητρα Β’ – Προμηθέας Λ. Β’ 1-2

Οικονόμου – καλαθάς 2

ΠΑΟΔ Β’ – Μετέωρα 0-7

Τσιάμης 3, Παπαχρήστος 3, Παπαγεωργίου

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Δήμητρα Β’ – Μετέωρα 0-8

Παπαχρήστος 2, Τσιάμης 3, Λιακόπουλος, Μυλωνάς

ΠΑΟΔ Β’ – Προμηθέας Λ. Β’ 0-5

Κώστας, Αγγελος, Κίτσας, Καλαθάς

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Μετέωρα

6

2

0

0

12

1

3

Προμηθέας Λ. Β”

3

1

0

1

3

6

2

Δήμητρα Β”

3

1

0

1

2

2

4

ΠΑΟΔ Β”

0

0

0

2

0

8

 

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΤΕΡΜ.
Τσιάμης Μετέωρα

9

Παπαχρήστος Μετέωρα

5

Βατής Δήμητρα Α

4

Καλαθάς Προμηθεάς Λ. Β”

4

Καλέτσης Δήμητρα Α

4

 

 

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

Θέσεις 7-8

Γηπ. Μπαλκούρα  (1 μ.μ): Προμηθέας Λ. Α’ – ΠΑΟΔ Β’

Θέσεις 5-6

Γηπ. Μπαλκούρας (1 μ.μ): Δήμητρα Β’ – ΑΟΤ

Θέσεις 3-4

Γηπ. Μπαλκούρας (1 μ.μ):ΠΑΟΔ – Προμηθέας Λ.

ΤΕΛΙΚΟΣ

Γηπ. Μπαλκούρας  (1 μ.μ):Δήμητρα Α΄- Μετέωρα

Συντάκτης

Άρθρα : 14536
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top