Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ » Τα Αποτελέσματα της Πρεμιέρας στο Τουρνουά Δήμητρας

Τα Αποτελέσματα της Πρεμιέρας στο Τουρνουά Δήμητρας

Δείτε  όλα τα αποτελέσματα των αναμετρήσεων της πρωτης ημέρας στο Πανελλαδικό τουρνουά της Δήμητρας

IMG_1056

ΠΑΙΔΙΚΟ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Προμηθέας Στυλίδας – Δήμητρα Β’ 1-0

Παγκάνι

Τοξότης – Ηρακλής 3-2

Σαμαρίνας, Ζαχαράκης 2 – Αβραμίδης 2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Τοξότης

3

1

0

0

3

2

2

Προμηθέας Στ.

3

1

0

0

1

0

3

Ηρακλής

0

0

0

1

2

3

4

Δήμητρα Β”

0

0

0

1

0

1

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Δήμητρα Α’ – Ηφαιστος 6-0

Τάκος 3, Μαγκάρας, Μπακάλης, Μπακρατσάς

Ρέθυμνο – Δόξα Δράμας 0-7

Ιωαννίδης, Τζήμος 3, Γεωργιάδης 2, Αθανασιάδης

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Δόξα Δράμας

3

1

0

0

7

0

2

Δήμητρα Α”

3

1

0

0

6

0

3

Ηφαιστος

0

0

0

1

0

6

4

Ρέθυμνο

0

0

0

1

0

7

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΔ – Μαγνησιακός 2-5

Σαπουντζής, Ντίτσιος – Κωτούλας 4, Οσμάνι

Κηφισιά – Γιαννιτσά 0-2

Τσάκαλος 2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Μαγνησιακός

3

1

0

0

5

2

2

Γιαννιτσά

3

1

0

0

2

0

3

Κηφισιά

0

0

0

1

0

2

4

ΠΑΟΔ

0

0

0

1

2

5

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Δήμητρα Α- ΠΑΟΔ 2-1

Καρακώστας, Γκοβίνας- Σκούτας

Τοξότης – Μαγνησιακός Β’ 2-1

Μπουβτσίδης, Μπρατσίας – Μπάλας

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Δήμητρα Α”

3

1

0

0

2

1

2

Τοξότης

3

1

0

0

2

1

3

ΠΑΟΔ

0

0

0

1

1

2

4

Μαγνησιακός Β”

0

0

0

1

1

2

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Δήμητρα Β- Μαγνησιακός Α’ 0-4

Δοδοτσίδης, Ταρέ 2, Μυλωνάς

Μετέωρα – Προμηθέας Στυλίδας 3-0

Μερτσιώτης, Γιαννακόπουλος, Πορτίκας

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Μαγνησιακός Α”

3

1

0

0

4

0

2

Μετέωρα

3

1

0

0

3

0

3

Προμηθέας Στ.

0

0

0

1

0

3

4

Δήμητρα Β”

0

0

0

1

0

4

 

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

Βουτυρίτσας – ΑΟΤ  3-1

Μπουζούκης, Μπουλασίκης, Χαντζής – Μπρέλας

Κηφισιά – Γιαννιτσά 1-2

Μπαντράνης -Ζαρμπής, Πολυχρονόπουλος

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Βουτυρίτσας

3

1

0

0

3

1

2

Γιαννιτσά

3

1

0

0

2

1

3

Κηφισιά

0

0

0

1

1

2

4

ΑΟΤ

0

0

0

1

1

3

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Δήμητρα Α’ – Κηφισιά 2-0

Σάλια, Μπακατσής

Προμηθέας Στυλίδας – ΠΑΟΔ 0-7

Κωνσταντινίδης, Χαλκιάς, Σταματόγλου, Κουδρόγλου 4

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

ΠΑΟΔ

3

1

0

0

7

0

2

Δήμητρα Α”

3

1

0

0

2

0

3

Κηφισιά

0

0

0

1

0

2

4

Προμηθέας Στ.

0

0

0

1

0

7

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Βουτυρίτσας – ΑΟΤ 2-1

Πατούνας, Δεδημίτρος – Κωτούλας

Γιαννιτσά – Προμηθέας Λάρισας 10-0

Παντελίδης, Μαρούκας, Ζαρμπής, Μουχτάρης 5, Τζιότζιος 2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Γιαννιτσά

3

1

0

0

10

0

2

Βουτυρίτσας

3

1

0

0

2

1

3

ΑΟΤ

0

0

0

1

1

2

4

Προμηθέας Λ.

0

0

0

1

0

10

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΔ Β’- Δήμητρα Β’  1-6

Μαραγιάς – Παπαδημητρίου 2, Γαλάνης, Γερεντές, Καρακώστας, Τσιώλης

Δόξα Δράμας – Τοξότης 4-0

Ιγναντίου, Ιορδανίδης 2, Συμεωνίδης

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Δήμητρα Β”

3

1

0

0

6

1

2

Δόξα Δράμας

3

1

0

0

4

0

3

Τοξότης

0

0

0

1

0

4

4

ΠΑΟΔ Β”

0

0

0

1

1

6

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Δήμητρα Α’ – Προμηθέας Λ. 4-3

Βατής 2, Καλέτσης 2 – Μηλίτσης, Γάτσιος, Ντάσιος

ΑΟΤ – ΠΑΟΔ 0-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Δήμητρα Α”

3

1

0

0

4

3

2

ΠΑΟΔ

1

0

1

0

0

0

3

ΑΟΤ

1

0

1

0

0

0

4

Προμηθέας Λ.

0

0

0

1

3

4

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Δήμητρα Β’ – ΠΑΟΔ 1-0

Αγγελάκης

Μετέωρα- Προμηθέας Λ. Β’ 5-1

Λιακόπουλος, Παπαγεωργίου, Τσιάμης 3 – Κατσικάρης

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Μετέωρα

3

1

0

0

5

1

2

Δήμητρα Β”

3

1

0

0

1

0

3

ΠΑΟΔ Β”

0

0

0

1

0

1

4

Προμηθέας Λ. Β”

0

0

0

1

1

5

Συντάκτης

Άρθρα : 14477
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top