Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ » Αθλητικές μεταδόσεις στην TV

Αθλητικές μεταδόσεις στην TV

Δειτε αναλυτικά όλο το τηλεοπτικό πρόγραμμα αθλητικών μεταδόσεων της Μεγάλης Εβδομάδας9a4519690c762cc4aa237d6cbc3ca027_XL

Μ. Δευτέρα 6/4Ατρόμητος – Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Α” Εθνική), 19.30, Novasports 1
Εσπανιόλ – Ελτσε, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 21.00, OTE sport2
Καζέρτα – Αρμάνι Μιλάνο, ποδόσφαιρο (Α1 Ιταλίας), 21.00, OTE sport4
Κρίσταλ Πάλας – Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (Αγγλία), 22.00, OTE sport1
Τελικός, μπάσκετ (Φάιναλ Φορ NCAA), 04.00, OTE sport4

Μ. Τρίτη 7/4

Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Σοσιεδάδ, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 21.00, OTE sport2
Φιορεντίνα – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιταλίας), 21.45, OTE sport1
Ντόρτμουντ – Χόφενχαϊμ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γερμανίας), 21.30, OTE sport3
Οσέρ – Γκινγκάμπ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γαλλίας), 22.00, OTE sport6
Λεβάντε – Σεβίλλη, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 23.00, OTE sport2
Εϊμπάρ – Μάλαγα, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 23.00, OTE sport5
Θάντερ – Σπερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, OTE sport4

Μ. Τετάρτη 8/4

Απόλλων Σμ. – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (1ος ημιτελικός Κυπέλλου Ελλάδος), 19.00, OTE sport1
Χίμκι Μόσχας – Μπάνβιτ, μπάσκετ (2ος ημιτελικός Γιούροκαπ), 19.30, Eurosport 2
Πάρμα – Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 19.30, OTE sport3
Αρμίνια Μπίλεφελντ – Γκλάντμπαχ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γερμανίας), 20.00, OTE sport6
Ολυμπιακός – Προ Ρέκο, πόλο (Τσάμπιονς Λιγκ), 20.45, Novasports 3
Μπαρτσελόνα – Αλμερία, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 21.00, OTE sport2
Νάπολι – Λάτσιο, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιταλίας), 21.45, OTE sport5
Λεβερκούζεν – Μπάγερν Μ., ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γερμανίας), 21.30, OTE sport3
Γκραν Κανάριας – Ούνιξ Καζάν, μπάσκετ (2ος ημιτελικός Γιούροκαπ), 22.00, Eurosport 2
Παρί Σεν Ζερμέν – Σεντ Ετιέν, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γαλλίας), 22.00, OTE sport1
Σπόρτιγκ – Νασιονάλ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Πορτογαλίας), 22.00, Novasports 1
Γρανάδα – Θέλτα, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 23.00, OTE sport6
Ράγιο Βαγεκάνο – Ρεάλ Μ., ποδόσφαιρο (Ισπανία), 23.00, OTE sport2
Σπερς – Ρόκετς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.30, OTE sport4
Κρουζέιρο – Μινέρος, ποδόσφαιρο (Κόπα Λιμπερταδόρες), 04.00, OTE sport3

Μ. Πέμπτη 9/4

Ηρακλής – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (1ος ημιτελικός Κυπέλλου Ελλάδος), 17.00, OTE sport1
Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ – Αναντολού Εφές, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.00, Novasports 1
Αλμπα Βερολίνου – Μακάμπι Τελ Αβίβ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.00, Novasports 4
Μπιλμπάο – Βαλένθια, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 21.00, OTE sport2
Ερυθρός Αστέρας – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, Novasports 2
Αρμάνι Μιλάνο – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, Novasports 3
Ουνικάχα Μάλαγα – Λαμποράλ Κούτσα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, Novasports 7
Βιγιαρεάλ – Εσπανιόλ, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 23.00, OTE sport1
Ελτσε – Χετάφε, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 23.00, OTE sport2
Χιτ – Μπουλς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, OTE sport4
Ατλέτικο Μινέιρο – Σάντα Φε, ποδόσφαιρο (Κόπα Λιμπερταδόρες), 03.45, OTE sport3

Μ. Παρασκευή 10/4

Ολυμπιακός – Νίζνι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 18.00, ΝΕΡΙΤ
Γαλατάσαραϊ – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.00, Novasports 2
Καέν – Μονακό, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 21.30, Novasports 1
Ρεάλ Μαδρίτης – Ζαλγκίρις Κάουνας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 22.00, Novasports 3
Ανόβερο – Χέρτα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, OTE sport1
Ρόκετς – Σπερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, OTE sport4

Μ. Σάββατο 11/4

Σουόνσι – Εβερτον, ποδόσφαιρο (Αγγλία), 14.45, OTE sport1
Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (Γερμανία), 16.30, OTE sport3
Μπάγερν Μονάχου – Αϊντραχτ Φρανκφούρτης, ποδόσφαιρο (Γερμανία), 16.30, OTE sport4
Μάιντς – Λεβερκούζεν, ποδόσφαιρο (Γερμανία), 16.30, OTE sport6
Τότεναμ – Αστον Βίλα, ποδόσφαιρο (Αγγλία), 17.00, OTE sport1
Ρεάλ Μαδρίτης – Εϊμπάρ, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 17.00, OTE sport2
Μάλαγα – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 19.00, OTE sport2
Πάρμα – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 19.00, OTE sport4
Τζένοα – Κάλιαρι, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 19.00, OTE sport6
Μπέρνλι – Αρσεναλ, ποδόσφαιρο (Αγγλίας), 19.30, OTE sport1
Αμβούργο – Βόλφσμπουργκ, ποδόσφαιρο (Γερμανία), 19.30, OTE sport3
Σεβίλλη – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 21.00, OTE sport2
Βερόνα – Ιντερ, ποδόσφαιρο (Ιταλία), 21.45, OTE sport1
Αλμερία – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (Ισπανία), 23.00, OTE sport2
Κλίπερς – Γκρίζλις, μπάσκετ (ΝΒΑ), 05.00, OTE sport4

 

Συντάκτης

Άρθρα : 14536
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top