Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΤ » Tο πρόγραμμα αγώνων του Ερασιτεχνικού

Tο πρόγραμμα αγώνων του Ερασιτεχνικού

Δειτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου στα τοπικά πρωταθλήματα

1

ΣΑΒΒΑΤΟ   04 / 04 / 2015

Γήπεδο Ομάδες    
  Παιδικό Πρωτάθλημα        ΩΡΑ   11:00
Κηπακιου ΑΕΤ      – Ακαδημια  1    
Μεγαλ/ριου Δήμητρα (β)   – Τυμφαιος    
Σαραγιων Σαραγια    – Μετεωρα    
Φλαμουλιου Μπελετσι   – Ακ. Αμπελακιων    
Σαρακινας Σαρακινα   – Δήμητρα (α)    
  Πύργος    – Φηκη 3-0  
  Ρεπό : ΑΟΤ    
       
  Α  Ερασιτεχνική        ΩΡΑ   16:00
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – Σαραγια    
Πύλης Πορταικος   – Καλύβια    
Σαρακίνας Σαρακίνα    – Πυργετός    
Περιστερας Περιστερα   – Μετεωρα    
Διάβας Κρ Βρύση    – Πύργος    
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Καστράκι    
Κηπακίου ΑΕΤ           – Δήμητρα    
Φήκης Φήκη         – Αμπελακια    
  Ρεπό : Αχιλλέας    
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:00
Βαλτινου Ασπρόβαλτος  – Παλαιομ/ρο    
Μπελετσιου Μπελετσι  – Λιλή    
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:00
Θεόπετρας Θεόπετρα    – Διαλεχτό    
Βασιλικής Βασιλική     - Κεφαλ/σο    
       
  Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:00
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή    – Αστέρας    
       

ΚΥΡΙΑΚΗ  05.04.2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Α1  Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   11:00
Πιαλείας Πιαλεία     – Κεφαλ/κος    
Φιλύρας Φιλύρα      – Πρόδρομος    
Γάβρου Πανχασιακος   – Δενδροχώρι    
Βυτουμα Βυτουμα    – Τυμφαίος    
Πρίνους Πρίνος   – Ασπροκλησια    
Πηγης Πηγη       – Ελευθεροχώρι    
Μουριας Δροσερό  – Φωτάδα    
Γοργογυριου Γοργογυρι  – Λυγαρια    
Διαλεχτού Ανταλλάξιμα  – Χρυσομηλια    
       
  Β Ερασιτεχνική                         3ος Ομιλος      ΩΡΑ   11:00
Μεγαλ/ριου Πατουλιά   – Πετρόπορος    
       
  Α1  Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:00
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι     – Κηπάκι    
Ριζαριού Ριζαριό        – Πετρωτό    
Κρήνης Κρήνη         – Γριζανο    
Αρδανίου Αρδάνι        – Ράξα    
Λόγγου Λόγγος 2012  – Ζάρκο    
Αγ Κυριακής Διαμάντι  – Ταξιαρχών    
Γλύνους Γλύνος    – Καρυες    
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Τζουρτζια    
  Νεοχώρι     – Απόστολοι 3-0  
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:00
Αγ Βης/να Ροπωτό   – Αν. Μεγαρχης    
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   16:00
Φωτεινού Φωτεινό      – Λεπτοκαρυα    
Φηκης Ακ. Αμπελακιων  – Αγιοφυλλο    

Συντάκτης

Άρθρα : 14521
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top