Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » uncategorized » Η βροχή απειλή για την 28η αγωνιστική

Η βροχή απειλή για την 28η αγωνιστική

 

 

Οι άσχημες καιρικές συνθήκες που επικρατούν στο νομό μας , καθιστούν εκ των πραγμάτων δύσκολη την ποδοσφαιρική δράση του Σαββατοκύριακου

SONY DSC

Η ΕΠΣΤ πάντως εξέδωσε το πρόγραμμα στο οποίο μάλιστα υπάρχει και εμβόλιμη για το Παιδικό ενώ στην Α Ερασιτεχνική δεσπόζει το ντέρμπι της Φήκης με τη Φαρκαδόνα που θα καθορίσει εν πολλοίς τη μάχη του φετινού τίτλου

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αναμετρήσεων είναι

 

ΣΑΒΒΑΤΟ   07 / 03 / 2015

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό Πρωτάθλημα      ΩΡΑ   11:00
Λογγακίου ΑΟΤ     – Σαρακίνα Τοτης Τσουρελας    – Ρουσι
Αγ Αποστόλων Σαράγια  – Πύργος Σταφυλας Κυραντζουλης  – Μαρκος
Μεγ/ριου Δήμητρα (Α) – Δήμητρα (Β) Αλεξοπουλος Πλατσκοβιτς  – Μπαλας
Κηπακίου ΑΕΤ  – Ακ Αμπελακιων Μουστακας Καλογριας   – Κυριτσης
Καλυβίων Ακαδημια 1  – Τυμφαίος Γκογκινουδης Τασιοπουλος   – Ζιουτος
Μπελετσι  – Φήκη 3-0αα
Ρεπό : Μετεωρα
Α  Ερασιτεχνική      ΩΡΑ   15:30
Περιστερας Περιστερα   – Σαραγια Χιωτης Σταφυλας    – Τοτης
Διάβας Κρ Βρύση   – Σαρακίνα Γρατσάνης Μανουρας Ν  – Λεωνιδας  Σ
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Αχιλλέας Κοντινος Γαντζουλας   – Μπαιρακταρης
Κηπακίου ΑΕΤ      – Πορταικος Μανασης Τσακνης   – Τσιουλης
Φήκης Φήκη     – Φαρκαδόνα Δουλοπουλος Τζανης   – Κωτουλας
Αγ Μονης Αμπελακια  – Καλυβια Παντος Νταλουκας  – Κουρεντας
Καστρακίου Καστράκι   – Πυργετός Κουτσαγιας Τατσινας   – Πετσας
Πύργου Πύργος    – Μετεωρα Μισσας Νιωτη   – Μανασης Μ
Ρεπό : Δήμητρα
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:30
Αγ Βης/να Ροπωτο   – Καλλιδενδρη Βουτσελας Μαρκος    – Καλογριας
Μπελετσίου Μπελετσι  – Παλαιομ/ρο Αλεξοπουλος Σκρετας   – Θανασουλας
Γόμφων Γόμφοι   – Λιλή Μουστακας Μανωλης   – Ροτσας
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:30
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Διαλεχτό Γκογκινουδης Καπερωνης   – Πουλιανιτης
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:30
Χρυσαυγής Χρυσαυγή   – Πετρόπορος Μαργιωλης Ρουσι   – Πλατσκοβιτς
Αγ Κυριακής Αστέρας      – Ακ. Τρικάλων Αβρααμ Σπαλας   – Σκεντος

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  08.03.2015

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α1  Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   11:00
Πρίνους Πρίνος      – Κεφαλ/κος Δουλοπουλος Τασιοπουλος   – Κυραντζουλης
Πηγης Πηγη         – Βυτουμας Λεωνιδας Κουρεντας  – Νιωτη
Μουριας Δροσερό   – Πανχασιακος Καπερωνης Πετσας   – Ζησης
Γοργογυριου Γοργογυρι  – Φιλύρα Παντος Νταλουκας   – Τζανης
Διαλεχτού Ανταλλάξιμα  – Πιαλεία Μανασης Κ Τοτης   – Τσουρελας
Αμπελίων Χρυσομηλια  – Πρόδρομος Ανδριοπουλος Μουστακας  – Σταφυλας
Λυγαριας Λυγαρια   – Δενδροχωρι Κουτσαγιας Μισσας  – Κωτουλας
Φωτάδας Φωτάδα   – Τυμφαίος Βουτσελας Χιωτης   – Μαργιωλης
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι  – Ασπροκλησια Κοντινος Αλεξοπουλος   – Τσακνης
Α1  Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:30
Κρηνης Νεοχώρι     – Κηπάκι Μισσας Κωτουλας  – Μαργιωλης
Λόγγου Λόγγος 2012  – Αρδάνι Μανασης Νιωτη    – Σταφυλας
Αγ Κυριακής Διαμάντι   – Κρήνη Μουστακας Μανωλης  – Πρεβεντας
Γλύνους Γλύνος    – Ριζαριό Κουτσαγιας Τζανης   – Καψουρας
Οικουμενιου Οικουμενιος   – Μεγαλ/ρι Βουτσελας Γαντζουλας  – Τατσινας
Κρηνιτσας Τζουρτζια   – Πετρωτό Παντος Αβρααμ  – Τσιουλης
Καρυων Καρυες   – Γριζανο Κοντινος Νταλουκας  – Κουρεντας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες   – Ράξα Χιωτης Τσακνης  – Πετσας
Ζάρκο   – Αποστολοι 3-0
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:30
Μεγάρχης Μεγάρχη    – Ασπροβαλτος Αλεξοπουλος Σκρετας   – Σπαλας
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:30
Αγ Μονης Αγ Μονη    – Κεφαλ/σο Λεωνιδας Σ Μαρκος   – Ζησης
Φωτάδας Ακ Αμπελακιων  – Φωτεινό Καπερωνης Καλογριας  – Ρουσι
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Λεπτοκαρυα Ροτσας Σκεντος   – Θανασουλας
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:30
Πηνειάδας Πηνειάδα    – Φανερωμενη Μπαιρακταρης Γκογκινουδης  – Τασιοπουλος

Συντάκτης

Άρθρα : 18554
Scroll to top