Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » uncategorized » Η βροχή απειλή για την 28η αγωνιστική

Η βροχή απειλή για την 28η αγωνιστική

 

 

Οι άσχημες καιρικές συνθήκες που επικρατούν στο νομό μας , καθιστούν εκ των πραγμάτων δύσκολη την ποδοσφαιρική δράση του Σαββατοκύριακου

SONY DSC

Η ΕΠΣΤ πάντως εξέδωσε το πρόγραμμα στο οποίο μάλιστα υπάρχει και εμβόλιμη για το Παιδικό ενώ στην Α Ερασιτεχνική δεσπόζει το ντέρμπι της Φήκης με τη Φαρκαδόνα που θα καθορίσει εν πολλοίς τη μάχη του φετινού τίτλου

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αναμετρήσεων είναι

 

ΣΑΒΒΑΤΟ   07 / 03 / 2015

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό Πρωτάθλημα      ΩΡΑ   11:00
Λογγακίου ΑΟΤ     - Σαρακίνα Τοτης Τσουρελας    - Ρουσι
Αγ Αποστόλων Σαράγια  - Πύργος Σταφυλας Κυραντζουλης  - Μαρκος
Μεγ/ριου Δήμητρα (Α) – Δήμητρα (Β) Αλεξοπουλος Πλατσκοβιτς  - Μπαλας
Κηπακίου ΑΕΤ  - Ακ Αμπελακιων Μουστακας Καλογριας   - Κυριτσης
Καλυβίων Ακαδημια 1  - Τυμφαίος Γκογκινουδης Τασιοπουλος   - Ζιουτος
Μπελετσι  - Φήκη 3-0αα
Ρεπό : Μετεωρα
Α  Ερασιτεχνική      ΩΡΑ   15:30
Περιστερας Περιστερα   - Σαραγια Χιωτης Σταφυλας    - Τοτης
Διάβας Κρ Βρύση   - Σαρακίνα Γρατσάνης Μανουρας Ν  - Λεωνιδας  Σ
Ριζώματος Παραληθαίοι  - Αχιλλέας Κοντινος Γαντζουλας   - Μπαιρακταρης
Κηπακίου ΑΕΤ      - Πορταικος Μανασης Τσακνης   - Τσιουλης
Φήκης Φήκη     - Φαρκαδόνα Δουλοπουλος Τζανης   - Κωτουλας
Αγ Μονης Αμπελακια  - Καλυβια Παντος Νταλουκας  - Κουρεντας
Καστρακίου Καστράκι   - Πυργετός Κουτσαγιας Τατσινας   - Πετσας
Πύργου Πύργος    - Μετεωρα Μισσας Νιωτη   - Μανασης Μ
Ρεπό : Δήμητρα
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:30
Αγ Βης/να Ροπωτο   - Καλλιδενδρη Βουτσελας Μαρκος    - Καλογριας
Μπελετσίου Μπελετσι  - Παλαιομ/ρο Αλεξοπουλος Σκρετας   - Θανασουλας
Γόμφων Γόμφοι   - Λιλή Μουστακας Μανωλης   - Ροτσας
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:30
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  - Διαλεχτό Γκογκινουδης Καπερωνης   - Πουλιανιτης
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:30
Χρυσαυγής Χρυσαυγή   - Πετρόπορος Μαργιωλης Ρουσι   - Πλατσκοβιτς
Αγ Κυριακής Αστέρας      - Ακ. Τρικάλων Αβρααμ Σπαλας   - Σκεντος

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  08.03.2015

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α1  Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   11:00
Πρίνους Πρίνος      - Κεφαλ/κος Δουλοπουλος Τασιοπουλος   - Κυραντζουλης
Πηγης Πηγη         - Βυτουμας Λεωνιδας Κουρεντας  - Νιωτη
Μουριας Δροσερό   - Πανχασιακος Καπερωνης Πετσας   - Ζησης
Γοργογυριου Γοργογυρι  - Φιλύρα Παντος Νταλουκας   - Τζανης
Διαλεχτού Ανταλλάξιμα  - Πιαλεία Μανασης Κ Τοτης   - Τσουρελας
Αμπελίων Χρυσομηλια  - Πρόδρομος Ανδριοπουλος Μουστακας  - Σταφυλας
Λυγαριας Λυγαρια   - Δενδροχωρι Κουτσαγιας Μισσας  - Κωτουλας
Φωτάδας Φωτάδα   - Τυμφαίος Βουτσελας Χιωτης   - Μαργιωλης
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι  - Ασπροκλησια Κοντινος Αλεξοπουλος   - Τσακνης
Α1  Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:30
Κρηνης Νεοχώρι     - Κηπάκι Μισσας Κωτουλας  - Μαργιωλης
Λόγγου Λόγγος 2012  - Αρδάνι Μανασης Νιωτη    - Σταφυλας
Αγ Κυριακής Διαμάντι   - Κρήνη Μουστακας Μανωλης  - Πρεβεντας
Γλύνους Γλύνος    - Ριζαριό Κουτσαγιας Τζανης   - Καψουρας
Οικουμενιου Οικουμενιος   - Μεγαλ/ρι Βουτσελας Γαντζουλας  - Τατσινας
Κρηνιτσας Τζουρτζια   - Πετρωτό Παντος Αβρααμ  - Τσιουλης
Καρυων Καρυες   - Γριζανο Κοντινος Νταλουκας  - Κουρεντας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες   - Ράξα Χιωτης Τσακνης  - Πετσας
Ζάρκο   - Αποστολοι 3-0
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:30
Μεγάρχης Μεγάρχη    - Ασπροβαλτος Αλεξοπουλος Σκρετας   - Σπαλας
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:30
Αγ Μονης Αγ Μονη    - Κεφαλ/σο Λεωνιδας Σ Μαρκος   - Ζησης
Φωτάδας Ακ Αμπελακιων  - Φωτεινό Καπερωνης Καλογριας  - Ρουσι
Θεόπετρας Θεόπετρα  - Λεπτοκαρυα Ροτσας Σκεντος   - Θανασουλας
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:30
Πηνειάδας Πηνειάδα    - Φανερωμενη Μπαιρακταρης Γκογκινουδης  - Τασιοπουλος

Συντάκτης

Άρθρα : 14481
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top