Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » uncategorized » Η βροχή απειλή για την 28η αγωνιστική

Η βροχή απειλή για την 28η αγωνιστική

 

 

Οι άσχημες καιρικές συνθήκες που επικρατούν στο νομό μας , καθιστούν εκ των πραγμάτων δύσκολη την ποδοσφαιρική δράση του Σαββατοκύριακου

 

Η ΕΠΣΤ πάντως εξέδωσε το πρόγραμμα στο οποίο μάλιστα υπάρχει και εμβόλιμη για το Παιδικό ενώ στην Α Ερασιτεχνική δεσπόζει το ντέρμπι της Φήκης με τη Φαρκαδόνα που θα καθορίσει εν πολλοίς τη μάχη του φετινού τίτλου

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αναμετρήσεων είναι

 

ΣΑΒΒΑΤΟ   07 / 03 / 2015

Γήπεδο Ομάδες
Παιδικό Πρωτάθλημα ΩΡΑ   11:00
Λογγακίου ΑΟΤ     – Σαρακίνα
Αγ Αποστόλων Σαράγια  – Πύργος
Μεγ/ριου Δήμητρα (Α) – Δήμητρα (Β)
Κηπακίου ΑΕΤ  – Ακ Αμπελακιων
Καλυβίων Ακαδημια 1  – Τυμφαίος
Μπελετσι  – Φήκη 3-0αα
Ρεπό : Μετεωρα
Α  Ερασιτεχνική     ΩΡΑ   15:30
Περιστερας Περιστερα   – Σαραγια
Διάβας Κρ Βρύση   – Σαρακίνα
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Αχιλλέας
Κηπακίου ΑΕΤ      – Πορταικος
Φήκης Φήκη     – Φαρκαδόνα
Αγ Μονης Αμπελακια  – Καλυβια
Καστρακίου Καστράκι   – Πυργετός
Πύργου Πύργος    – Μετεωρα
Ρεπό : Δήμητρα
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος
Αγ Βης/να Ροπωτο   – Καλλιδενδρη
Μπελετσίου Μπελετσι  – Παλαιομ/ρο
Γόμφων Γόμφοι   – Λιλή
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Διαλεχτό
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος
Χρυσαυγής Χρυσαυγή   – Πετρόπορος
Αγ Κυριακής Αστέρας      – Ακ. Τρικάλων

ΚΥΡΙΑΚΗ  08.03.2015

Γήπεδο Ομάδες
Α1  Ερασιτεχνική  2ος Όμιλος ΩΡΑ   11:00
Πρίνους Πρίνος      – Κεφαλ/κος
Πηγης Πηγη         – Βυτουμας
Μουριας Δροσερό   – Πανχασιακος
Γοργογυριου Γοργογυρι  – Φιλύρα
Διαλεχτού Ανταλλάξιμα  – Πιαλεία
Αμπελίων Χρυσομηλια  – Πρόδρομος
Λυγαριας Λυγαρια   – Δενδροχωρι
Φωτάδας Φωτάδα   – Τυμφαίος
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι  – Ασπροκλησια
Α1  Ερασιτεχνική 1ος Όμιλος ΩΡΑ   15:30
Κρηνης Νεοχώρι     – Κηπάκι
Λόγγου Λόγγος 2012  – Αρδάνι
Αγ Κυριακής Διαμάντι   – Κρήνη
Γλύνους Γλύνος    – Ριζαριό
Οικουμενιου Οικουμενιος   – Μεγαλ/ρι
Κρηνιτσας Τζουρτζια   – Πετρωτό
Καρυων Καρυες   – Γριζανο
Ταξιαρχών Ταξιάρχες   – Ράξα
Ζάρκο   – Αποστολοι 3-0
Β Ερασιτεχνική  1ος Ομιλος  
Μεγάρχης Μεγάρχη    – Ασπροβαλτος
Β Ερασιτεχνική  2ος Ομιλος  
Αγ Μονης Αγ Μονη    – Κεφαλ/σο
Φωτάδας Ακ Αμπελακιων  – Φωτεινό
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Λεπτοκαρυα
Β Ερασιτεχνική   3ος Ομιλος  
Πηνειάδας Πηνειάδα    – Φανερωμενη

ΤΡΙΤΗ   10 / 03 / 2015

Γήπεδο Ομάδες
Παιδικό Πρωτάθλημα ΩΡΑ   15:30
Φλαμουλίου Μπελέτσι -ΑΟΤ
Σαρακίνας Σαρακίνα -Σαράγια
Πύργου Πύργος – ΑΕΤ
Κηπακίου  Ακ Αμπελακιων – Ακαδημία 1
Λεπτοκαρυά Τυμφαίος – Μετέωρα
 Φήκη – Δήμητρα Β 0-3 αα
Ρεπό : Δήμητρα  Α
Γήπεδο Ομάδες
Α1  Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος
Λεπτοκαρυάς Τυμφαίος    – Ασπροκλησιά  

Συντάκτης

Άρθρα : 14521
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top