Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » ΔΙΑΙΤΗΊΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΊΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ

Γεμάτο το πρόγραμμα του διημέρου στο Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο του νομού μας

1

 

 

Γεμάτο το πρόγραμμα του διημέρου στο Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο του νομού μας

ΣΑΒΒΑΤΟ   28 / 02 / 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό Πρωτάθλημα      ΩΡΑ   11:00
Λογγακίου ΑΟΤ     – Σαρακίνα Τοτης Τσουρελας    – Ρουσι
Αγ Αποστόλων Σαραγια   – Πύργος Σταφυλας Κυραντζουλης  – Καπερωνης
Μεγαλ/ριου Δήμητρα  ( Β )  – Δημητρα ( Α ) Αλεξόπουλος Πλατσκοβιτς  – Ζησης
Κηπακίου ΑΕΤ        - Ακ Αμπελακιων Μουστακας Καλογριας   – Πρεβεντας
Κεφαλ/κου Ακαδημια  1  – Τυμφαίος Μαργιωλης Τασιοπουλος  – Ζιουτος
Μπελετσι  – Φήκη 3-0
Ρεπό : Μετεωρα
Α  Ερασιτεχνική      ΩΡΑ   15:30
Σαραγιων Σαραγια    – Κρ Βρύση Κοντινος Μανασης Μ  – Τατσινας
Περιστερας Περιστερα  – Παραληθαίοι Δουλοπουλος Γαντζουλας   – Χιωτης
Σαρακίνας Σαρακίνα   – ΑΕΤ Μανουρας Τζανης   – Κωτουλας
Μπαρας Αχιλλέας    - Φήκη Μανασης Τσακνης  – Αλεξοπουλος
Πύλης Πορταικός  – Αμπελακια Μισσας Λεωνιδας Κ  – Πετσας
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – Δήμητρα Γρατσανης Νταλουκας  – Κουρεντας
Καλυβίων Καλύβια    – Καστράκι Κουτσαγιας Σταφυλας  – Βουτσελας
Καλαμπακας Μετεωρα   – Πυργετός Παντος Νιωτη     – Τσιουλης
Ρεπό : Πύργος
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:30
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο   – Μεγάρχη Μαργιωλης Σκρετας   – Πουλιανιτης
Ασπροβάλτου Ασπροβαλτος  – Καλλιδενδρη Μουστακας Σκεντος  – Σπαλας
Γόμφων Γόμφοι   – Ροπωτο Μπαιρακταρης Τοτης  – Ρουσι
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:30
Αγ Κυριακής Ακ. Τρικαλων   – Χρυσαυγη Αβρααμ Θανασουλας  – Μπαλας
Πετροπορου Πετροπορος  – Αγ Κυριακή Λεωνιδας Καλογριας   – Πλατσκοβιτς

ΚΥΡΙΑΚΗ  01.03.2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α1  Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   11:00
Κηπακίου Κηπάκι     – Λόγγος 2012 Βουτσελας Μαργιωλης   – Τσιουλης
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Διαμαντι Καπερωνης Τασιοπουλος  – Τοτης
Αρδανίου Αρδάνι     – Γλύνος Παντος Μπαιρακταρης  – Γκογκινουδης
Κρήνης Κρήνη      – Οικουμενιος Μισσας Σταφυλας   – Καψουρας
Ριζαριου Ριζαριό     – Τζουρτζια Δουλοπουλος Κουρεντας  – Νταλουκας
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι   – Καρυες Κουτσαγιας Κωτουλας  – Μανασης
Πετρωτού Πετρωτό   – Ταξιάρχες Κοντινος Τζανης   – Λεωνιδας Σ
Γριζανου Γριζανο    – Ζάρκο Μανασης Νιωτη  – Καπερωνης Ν
Ράξα         – Απόστολοι 3-0
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ
Τρικαλων Τρίκαλα   – Ξανθη Μουστακας Αβρααμ   – Αλεξοπουλος
Α1  Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:30
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος    – Πηγη Κουτσαγιας Γαντζουλας   – Μαργιωλης
Πρίνους Πρίνος          – Δροσερό Μισσας Μπαιρακταρης  – Ζησης
Βυτουμα Βυτουμας     – Γοργογυρι Μανασης Κ Τζανης  – Τατσινας
Γαβρου Πανχασιακος  – Ανταλλάξιμα Λεωνιδας Σ Γκογκινουδης  – Κυραντζουλης
Φιλύρας Φιλύρα        – Χρυσομηλια Παντος Σταφυλας  – Μανωλης
Πιαλείας Πιαλεία       – Λυγαρια Βουτσελας Πρεβεντας  – Μαρκος
Προδρόμου Πρόδρομος  – Φωτάδα Καπερωνης Μουστακας  – Καψουρας
Δενδροχωριου Δενδροχωρι   – Ελευθ/ρι Γρατσανης Νταλουκας   – Κωτουλας
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος   – Ασπροκλησια Κοντινος Νιωτη   – Μανασης
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ   15:30
Αγ Κυριακής Αστερας  – Πηνειάδα Αλεξοπουλος Σκρετας  – Πουλιανιτης
Μεγαλ/ριου Πατουλια   – Φανερωμενη Αβρααμ Σκεντος  – Σπαλας

 

Συντάκτης

Άρθρα : 14521
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top